W Alfa Centrum uruchomiono sześć szybkich stacji ładowania samochodów elektrycznych

Parking Alfa Centrum w Białymstoku oferuje swoim klientom sześć nowych stanowisk szybkiego ładowania Tesli. Ładowarki znajdują się na podziemnym parkingu, na poziomie +0,5, w sąsiedztwie myjni samochodowej i są czynne w godzinach 6-23 (w niedziele 10-23).

Alfa Centrum to miejsce, w którym można naładować samochód robiąc jednocześnie zakupy. Superchargery umożliwiają sprawne doładowanie samochodów do 80% SOC (state of charge – stanu naładowania) baterii w czasie krótszym niż 40 minut. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób odwiedzających Alfa Centrum, dzięki któremu samochód może ładować się bez straty czasu, podczas zakupów ze znajomymi, seansu w kinie lub spotkania przy kawie w galerii handlowej.

Alfa Centrum to połączenie tradycji z nowoczesnością. W zabytkowych budynkach fabryki Eugeniusza Beckera, współczesność przeplata się z wielką historią włókiennictwa. Atmosfera tradycji modowej i świetna lokalizacja, w ścisłym centrum Białegostoku, sprzyjają zakupom oraz spotkaniom towarzyskim. Na powierzchni 36 600 mkw., na 3 przestronnych poziomach, znajduje się ponad 157 lokali handlowych i usługowych.

Obiekt w pełni przystosowany jest do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz rodziny z małymi dziećmi: zakupy ułatwiają specjalne podjazdy, przystosowane miejsca parkingowe, nowoczesny system parkingowy ticketless, windy, szerokie wejścia. Właścicielem Alfa Centrum w Białymstoku jest NEPI Rockcastle sp. z o.o. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze