W Alfie otworzyli Biedronkę. Za chwilę obok będzie Home&You

26 maja w Alfa Centrum w Białymstoku działalność rozpoczął nowy operator spożywczy. Biedronka zaprezentowała się w swoim najnowszym koncepcie 3.0. Otwarcie sklepu uzupełnia tym samym dotychczasową ofertę galerii.

Szeroka oferta Alfa Centrum została uzupełniona o nowego operatora spożywczego. Biedronka zajmuje powierzchnię blisko 850 mkw. i mieści się na poziomie 1, obok strefy gastronomicznej i salonu Home&You, którego otwarcie planowane jest na pierwszą połowę czerwca. Sklep został zaprojektowany zgodnie z najnowszym standardem 3.0. Oznacza to ekologiczne rozwiązania na terenie obiektu, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2 oraz oświetlenie LED. Dla zapewnienia komfortu klientów stworzono podział na strefę owoców, warzyw oraz specjalnie wyeksponowaną strefę promocji. Sklep wyposażony jest w 6 kas samoobsługowych oraz 3 kasy tradycyjne. W sklepie znajduje się także tradycyjna lada ze świeżymi, regionalnymi produktami: mięsami, wędlinami i serami na wagę.

– Otwarcie nowego operatora spożywczego w Alfa Centrum to wyraźny sygnał dla klientów, że nasza galeria chce być otwarta dla wszystkich, niezależnie od zasobności portfela. Możemy pochwalić się naprawdę szeroką i kompleksową ofertą. Każdy odwiedzający znajdzie tu coś dla siebie. W galerii można ciekawie spędzić czas wolny wybierając się do kina, spotkać się na kawę ze znajomymi, zjeść posiłek, zrobić zakupy dla całej rodziny, a nawet wyposażyć mieszkanie – mówi Joanna Uszyńska, regionalna menadżerka ds. marketingu w Alfa Centrum.

We wszystkie dni robocze i soboty w sklep otwarty będzie w godz. 6.00 – 22.00. W niedziele handlowe Biedronka będzie funkcjonować w godzinach 8.00 – 20.00. Poza godzinami otwarcia galerii handlowej do supermarketu najłatwiej będzie dostać się wejściem od strony ulicy Świętojańskiej 15.

Jeronimo Martins Polska SA jest właścicielem Biedronki – największej sieci detalicznej w Polsce, mającej (na koniec 2021 r.) 3 250 sklepów zlokalizowanych w ponad 1 100 miejscowościach, która jest obecna na polskim rynku od 25 lat.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze