W Białymstoku będzie śniadanie z Radiem ZET: posiłki za darmo od znanych dziennikarzy

W ramach „Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET” po Polsce w poniedziałek, 14 września 2020 r., dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Białegostoku. W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe, 30. już urodziny.

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz się spotkać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć, jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w najbliższy poniedziałek na Rynek Kościuszki.

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 9.00-13.00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET Michał Korościel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery, oraz siłę muzyki. Śniadania serwowane są za darmo.

Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego.

Relację z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl.

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET” odwiedzi dwanaście miast z różnych regionów Polski.

Akcję wspierają Sokołów, Piątnica i Circle K.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze