W Białymstoku mają już prawie 100 sklepów. Nowa placówka otwarta w Apartamentach Jagiellońskich

Apartamenty Jagiellońskie przy Jurowieckiej w Białymstoku – tutaj w nowym brandingu Grupy Chorten działa sklep Spox. To kolejna partnerska placówka handlowa znanej sieci.

Grupa Chorten wywodzi się z województwa podlaskiego i to właśnie w Białymstoku działa najwięcej placówek pod logo z drzewkiem dębu. Takich punktów jest blisko 100. Najnowszy z nich mieści się w centrum miasta.

Mieszkańcy rozbudowujących się Apartamentów Jagiellońskich, jak też spacerowicze mogą już robić zakupy w sklepie Spox pod szyldem Chortenu. Placówka przy ul. Jurowieckiej ma 60 mkw. powierzchni i można w niej zaopatrzyć się w niezbędne produkty spożywcze. Są lody i przekąski, napoje, mocne alkohole i piwa. Na zgłodniałych czekają specjalne spox-dogi, kanapki czy zapiekanki. Można też napić się aromatycznej kawy.

Sklep Spox czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 24:00. W soboty oraz w każdą niedzielę czeka natomiast na klientów od 9:00 do 24:00.

– W Białymstoku mamy najwięcej sklepów partnerskich, ale cały czas widzimy pole do rozwoju. Pojawiają się nowe osiedla mieszkaniowe, a na nich nasze placówki. Partnerzy chętnie wybierają nasz model współpracy ze względu na dużą niezależność i elastyczność, jak też na wynegocjowane przez nas warunki handlowe u producentów i dystrybutorów – mówi Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten.

Znane logo daje także nowy zastrzyk energii dla biznesu.

– Zależało mi możliwości prowadzenia biznesu na własnych zasadach, co daje partnerstwo Grupy Chorten, a przede wszystkim na wejście pod rozpoznawalną markę, która kojarzy się z szeroką ofertą spożywczą i promocjami – podkreśla Jarosław Galej, właściciel sklepu Spox.

Z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten, która powstała w 2009 roku, współpracuje obecnie niemal 2300 punktów partnerskich na terenie całego kraju.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze