W Podlaskiem otwarty został kolejny McDonald’s

W sierpniu 2019 r. została otwarta pierwsza restauracja McDonald’s w Augustowie. Nowy lokal mieści się na trasie wjazdowej do miasta od strony Białegostoku.

Mieszkańcy Augustowa doczekali się pierwszej w mieście restauracji McDonald’s, która jest czynna codziennie od 7.00 do 23.00, a w piątki i soboty do 0.00. Od poniedziałku do piątku do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11.00, obowiązuje menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna jest oferta burgerów i klasycznych produktów McDonald’s. Goście mogą skorzystać również ze strefy kawiarnianej McCafé.

Sala jadalna, przestronny ogródek oraz strefa McCafé oferują łącznie ponad 180 miejsc siedzących.Na zewnątrz restauracji znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz parking dla samochodów osobowych i autobusów, liczący 21 miejsc. Zmotoryzowani goście mogą ponad skorzystaćz linii McDrive.

Lokal jest przystosowany do obsługi osób z niepełnosprawnościami. Oferuje też darmowy dostęp do internetu. Sprawną obsługę gości zapewnia 60 pracowników, w tym 10 menadżerów.

Red. PP, fot. mat. pras. – zdjęcie poglądowe

Komentarze