Walentynki z Jolą Lewicką i Amazonkami Podlasia

– „Proszę Pani, mam jutro randkę, jestem po mastektomii a chcę być w pełni i kobieca co mam zrobić ?!” – z takimi pytaniami zgłaszają się często Amazonki do Jolanty Lewickiej, właścicielki marki LiParie Lingerie, bo wiedzą, że ona jedna wie, jak im pomóc.

Jola Lewicka już 21 lat zajmuje się profesjonalnym brafittingiem, którego uczyła się m.in. we Francji i jest prekursorką tej sztuki w Polsce. Przez długi czas zajmowała się sprzedażą i doborem, a od 2 lat projektuje oraz szyje biustonosze dla Pań z całej Europy, w każdym wieku i w każdym rozmiarze. Prowadzi obecnie 3 luksusowe salony w warszawskich galeriach ( Galeria Mokotów, Złote Tarasy oraz Arkadia )sklep internetowy oraz organizuje eventy dla kobiet. Dzięki swym dokonaniom tworzyła bieliznę dla pierwszej damy Anny Komorowskiej, może pochwalić się również współpracą z brytyjskim stylistą Gok Wan’em i regularnym doradztwem w programach „Pytanie na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. Wyróżnia się na rynku tym, że nie skupia się jedynie na samej bieliźnie, ale dba również o kobietę, która będzie ją nosiła, zwracając uwagę na jej pewność siebie i kobiecość. Aktywnie promuje profilaktykę raka piersi i wspiera kobiety dotknięte nowotworem, poprzez pokazanie im, że nawet po mastektomii wciąż są pięknymi kobietami i zasługują na miłość.

Już niedługo będą miały okazję poznać ją osobiście i przekonać się o jej misji Panie z Białegostoku.

9 lutego 2018 roku w butiku Lala Atelier przy ul. Słonimskiej 5, lok.6 odbędzie się wydarzenie prowadzone przez kobiety specjalnie dla kobiet – „Walentynki z Jolą Lewicką i Amazonkami Podlasia”. To drugie tego typu wydarzenie w Białymstoku. Poprzednie, które miało miejsce w listopadzie 2017 roku, cieszyło się tak dużym powodzeniem, że powstał pomysł cyklicznych spotkań. Akcja „Walentynki” jest objęta patronatem Radia Białystok oraz Białostockiego Centrum Onkologii. Obowiązuje wstęp wolny.

Podczas tego wydarzenia Panie będą mogły:

 • poznać najnowsze kolekcje prezentowane przez LiParie oraz doświadczyć profesjonalnego brafittingu;

 • zamówić swoją ulubioną bieliznę w dowolnym kolorze, modelu i rozmiarze;

 • dobrać do siebie idealny kostium kąpielowy;

 • dowiedzieć się wszystkiego o rozpoznawaniu nowotworu piersi, dzięki specjalnemu fantomowi użyczonemu przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku;

 • przebadać swoje piersi przez wykwalifikowany personel medyczny;

 • poznać zdrowe niezawierające niklu kosmetyki marki Forever Living;

 • poczuć się pewniej, piękniej i zdrowiej dzięki pozytywnej energii roztaczanej przez cały zespół,

 • każda kobieta będzie obdarowana prezentem niespodzianką,

 • dobór będzie odbywał się przy lampce szampana oraz wykwintnym cateringu

 • amazonkom dobór i szycie na wymiar zrobimy w tym dniu GRATIS

 • butik LALA ATELIER zapewnia nam najnowsze kolekcje ubrań na sezon wiosna -lato

Jola Lewicka zdaje sobie sprawę, że bielizna dla kobiet po częściowej lub całkowitej amputacji piersi jest dla nich często wielkim utrapieniem, ale jednocześnie najważniejszym elementem ubrania. W związku z tym przygotowała specjalnie dla wszystkich Amazonek możliwość dobrania oraz bezpłatnego dopasowania dowolnego modelu biustonosza do indywidualnych potrzeb. Skończyły się czasy wstydu, kiedy bieliznę trzeba było kupować w sklepach ortopedycznych, która zawsze była nijaka, a na właściwą protezę piersi trzeba było czekać miesiącami.

Każda z Pań, Amazonka czy nie, zasługuje na to, by czuć się pięknie, modnie i kobieco w tym, czym chce. Z tego powodu podczas wydarzenia 9 lutego każdy model biustonosza z kolekcji będzie można zamówić ze specjalną kieszonką i wykończeniem, aby idealnie przylegał do klatki piersiowej, zakrywał, co ma pozostać zakryte i eksponował najlepsze atuty kobiecości. Teraz każda Pani będzie mogła wyrazić prawdziwą siebie, czy to w domu, w pracy czy na randce.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, zarówno Amazonki jak i kobiety z kłopotliwymi biustami (zbyt małym lub niesymetrycznymi), czy po prostu te Panie, które chcą poczuć się pewniej we własnym ciele, dnia 9 lutego w godz. 11.00-21.00 do Lala Atelier przy ul. Słonimskiej 5, lok.6 w Białymstoku. Wydarzenie będzie też doskonałą okazja, by znaleźć dla siebie coś pięknego w sam raz na Walentynki 😉 Obowiązuje wstęp wolny.

Panie, którym zależy na indywidualnej pomocy Joli Lewickiej, proszone są o wcześniejszą rezerwację terminu u organizatorki i ambasadorki marki LiParie w Białymstoku, Marty Mielnickiej teL 501 738 782

Komentarze