Wars znowu otwarty dla klientów. Market mocno zmienił swoje oblicze [ZDJĘCIA]

Od 15 września 2021 r. popularny wśród mieszkańców osiedla Piasta supermarket „Wars” PSS Społem w Białymstoku, mieszczący się przy ulicy Warszawskiej 79, ponownie jest czynny. Wcześniej przeprowadzono w nim gruntowny remont. Klientów wita odświeżone i nowoczesne wnętrze sklepu, z ergonomicznymi ciągami regałów ekspozycyjnych, chłodniczych i witryn.

Stoiska z obsługa serwisową, takie jak mięsno – wędliniarskie, rybne, nabiałowe, piekarnicze i alkoholowe, wtopione zostały w strefę samoobsługową, zwieńczoną czterema punktami kasowymi.

Znacznej rozbudowie uległy strefy produktów świeżych, w szczególności mięsa, wędlin i garmażerii, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tymi grupami towarowymi. Zadbano również o wygodę zakupów na przestronnym stoisku piekarniczym, wyposażonym w piec do wypieku szerokiej gamy pieczywa nie mrożonego, a wyłącznie świeżo przygotowywanego przez własne piekarnie. Nowocześnie zaaranżowano dział owoców i warzyw oraz tak zwanej „zdrowej żywności”.

Czas zakupów uprzyjemnia teraz muzyka płynąca z głośników. Nowością w sklepie jest mini gastronomia, serwująca własnego wyrobu dania obiadowe i zupy w wersji gorącej do podania wprost na stół. Komfort i bezpieczeństwo transportu gorących opakowań z daniami zapewniać ma urządzenie do zgrzewania pojemników.

W ofercie bezpłatnych usług dodatkowych znajdują się: krojenie pieczywa, pakowanie próżniowe zakupów, mielenie i ubijanie mięsa na kotlety, przygotowanie półmisków i zestawów upominkowych oraz obsługa płatności za rachunki i możliwości wypłaty gotówki przy płatności kartą (cashback).

W sąsiedztwie sklepu zlokalizowano paczkomat, bankomat oraz dedykowane klientom miejsca parkingowe.

Całkowicie wyremontowane i wyposażone zostało także zaplecze magazynowe oraz część socjalna dla ponad 30-osobowej załogi sklepu.

„Wars” to kolejny zmodernizowany w ostatnim czasie obiekt pod szyldem PSS Społem w Białymstoku. Spółdzielnia, mimo trwającej pandemii, nie hamuje zadań inwestycyjnych i remontowych. W październiku tego roku zostanie oddany do użytku nowy bar z funkcją drive na osiedlu TBS.

Red. PP, fot. PSS Społem

Komentarze