1 marca 2017, Hotel Ibis Styles Białystok

Warsztaty. Frontend: solidne podstawy

Maciej Korsan, frontend developer

Na czym polega i dlaczego umiejętności z zakresu frontendu są tak pożądane na rynku? Podczas warsztatów zdobędziesz solidne podstawy do dalszej nauki – a do domu zabierzesz własną, działającą stronę-wizytówkę.
Warsztaty przeznaczone są dla osób pragnących rozpocząć przygodę z frotendem i zdobyć podstawowe umiejętności do dalszej nauki budowy stron i aplikacji internetowych. Nie jest wymagana żadna wiedza programistyczna – startujemy od podstaw. Dowiesz się, na czym polega praca frontendowca. Poznasz podstawy programowania oraz najważniejsze narzędzia i zasady ich działania w praktyce. Zdobędziesz solidne podstawy do dalszego rozwoju. Samodzielnie zbudujesz prostą, działającą stronę/wizytówkę.

Prowadzący:
Maciej Korsan / frontend developer
Od 12 lat buduje serwisy internetowe. Specjalista od ożywiania projektów graficznych i tłumaczenia ich na kod. Nie tylko programuje, ale również analizuje i konsultuje. W pracy wykorzystuje nieszablonowe rozwiązania. Ważne dla niego jest nie tylko to, jak projekt wygląda, ale przede wszystkim, jak działa i jak odbierze go użytkownik końcowy. Maciej wykłada na Studia Podyplomowe Wydział Informatyki PB, kierunek „Frontend Development”

Kiedy?

1 marca 2017 (środa), godz. 9:00-16:00
Hotel Ibis Styles Białystok, Al. J. Piłsudskiego 25

Grupa: DO 15 OSÓB

Szczegóły, informacje o prowadzącym i rejestracja na www.goldandfinch.pl/frontend Każde szkolenie Gold&Finch 10% taniej na hasło „Przedsiębiorcze Podlasie”. Sprawdź inne szkolenia na www.przedsiebiorczepodlasie.pl/szkolenia

Komentarze