24 kwietnia 2017, Hotel Ibis Styles Białystok

Webdesign dla zuchwałych. Szkolenie z Bartoszem Kuleszą

Znasz podstawy Photoshopa? Chcesz zacząć projektować efektowne i efektywne strony internetowe? Zapisz się na intensywne, praktyczne warsztaty i dowiedz, o co chodzi w dobrym webdesignie.

Czego nauczysz się na warsztatach?
Dowiesz się wszystkiego, co najważniejsze o specyfice webdesignu, poznasz trendy i najlepsze praktyki. Nauczysz się, jak efektywnie wykorzystywać dostępne narzędzia Photoshopa. Poznasz zasady rządzące kompozycją, typografią oraz reguły użyteczności strony www. Dowiesz się, jak krok po kroku przygotować projekt graficzny do wdrożenia. Wszystko w formie warsztatowej – stawiamy na samodzielność.

Dla kogo?
Dla osób zaczynających przygodę z projektowaniem stron internetowych, tworzeniem grafik do internetu (w tym mediów społecznościowych), brandingiem. A na pewno dla:

  • (początkujących) grafików
  • frontend developerów
  • osób tworzących dotychczas projekty do druku, które chcą poznać specyfikę web designu
  • wszystkich, którym zależy, by warstwa graficzna wspierała komunikację i biznes w sieci

UWAGA: Wymagana jest znajomość podstaw Photoshopa oraz posiadanie laptopa z zainstalowaną wersją programu CS6 lub wyższą. Grupa do 10 osób. Szczegóły, info o prowadzącym i rejestracja na www.goldandfinch.pl/web-design  Każde szkolenie Gold&Finch 10% taniej na hasło „Przedsiębiorcze Podlasie”. Sprawdź inne szkolenia na www.przedsiebiorczepodlasie.pl/szkolenia

 

Komentarze