Wspierając portal, wspierasz markę Podlasia. Wspierasz rynek pracy, naukę, innowacje

Grzegorz Grzybek, Przedsiębiorcze Podlasie

Jesteś tu, więc szukasz informacji o tym czy jesteśmy przydatni dla Twojej firmy. Jeśli potrzebujesz opiniotwórczych publikacji i jesteś gotowy wspierać przyszłość najzdolniejszych młodych Podlasian, Przedsiębiorcze Podlasie może okazać się wyborem pragmatycznym.

Przed Wami niewielki portal, który w ciągu dwunastu miesięcy odnotował wielki wzrost. Co miesiąc czyta nas kilkanaście tysięcy Podlasian. To przede wszystkim osoby w wieku 25-44.  Naszymi felietonistami są znani dziennikarze, wybitni młodzi naukowcy i działacze społeczno-kulturalni. Sami poszukujemy codziennie tematu, który poprawi humor naszym czytelnikom i sprawi, że spojrzą łaskawym okiem na Podlasie

To portal o biznesie, ale nie tylko. Nazywam się Grzegorz Grzybek i jestem współtwórcą tej strony. Jak mogę Państwu pomóc? Zadaję to pytanie, bo zanim wyciągnę rękę po wsparcie dla naszej idei, chcę wiedzieć czy mogę wesprzeć realizację celów Państwa marki. Nie jestem dziennikarzem. Na co dzień tworzę strategie marketingowe i realizuję kampanie reklamowe w Internecie. Każdego dnia mam realny kontakt z biznesem, więc pisząc o Was, łatwiej mi zrozumieć potrzeby firmy.

To nie jest projekt dofinansowany ze środków UE. Potrzebujemy wsparcia największych lokalnych firm, aby wesprzeć rozwój młodych firm i nagrodzić ich codzienny trud, zrozumieć ambicje. Przedsiebiorczepodlasie.pl to także młody lokalny biznes.

668 812 899 – to mój numer telefonu. Zapraszam do kontaktu.

1, 2 MLN mieszkancow

pp-czytelnicy-styczen-2017

Marki-promujące-u-nas-swoje-usługi-1

Kontakt

Redakcja Przedsiębiorcze Podlasie

e-mail: redakcja@przedsiebiorczepodlasie.pl
tel. (+48) 570 994 220

Patronat medialny:
e-mail: patronat@przedsiebiorczepodlasie.pl

Adres Redakcji

Stowarzyszenie Europartner AKIE
ul. Warszawska 44/1, III piętro,
15-077 Białystok
tel./fax: (+48) 85 732 02 58

volswagen banner

Komentarze