Współpraca i biznes przy śniadaniu – z Askdom.pl

3 września w Hotelu Traugutta w Białymstoku miało miejsce kolejne biznesowe spotkanie, w którym udział wzięło ponad 50 przedstawicieli biur nieruchomości, deweloperów oraz firm świadczących usługi w obszarze rynku nieruchomości.

Spotkanie to odbyło się w ramach VII edycji Śniadania z Askdom.pl.

Kluczowym celem wszystkich dotychczasowych edycji śniadań jest nieustanny rozwój współpracy firm – na wspólnej, lokalnej, branżowej płaszczyźnie. W związku z tymi założeniami, na śniadaniu zaprezentowane zostały trzy kluczowe projekty, które mają wspomnianą współpracę pogłębić.

Pierwszym z nich jest Klaster Nieruchomości. Zakłada on formalną współpracę w obszarze regionalnego rynku nieruchomości oraz budownictwa. Dzięki takiej inicjatywie firmy zrzeszone w klastrze zyskują przewagę konkurencyjności na rynku, możliwość wdrażania optymalnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych oraz podejmują wspólne działania, wpływające na wzrost produktywności i innowacyjności.

 

 

Drugim zaprezentowanym projektem był System Wymiany Ofert, skierowany do biur nieruchomości. System Wymiany Ofert umożliwia agentom nieruchomości właściwą wzajemną komunikację oraz bezpośrednią wymianę ofert nieruchomości. Narzędzie to podnieść ma efektywność pracy pośredników nieruchomości, na czym finalnie zyskają ich klienci – w postaci jeszcze wyższej jakości obsługi.

Trzecim omawianym tematem był Program Partnerski, zrzeszający firmy świadczące usługi bezpośrednio na rynku nieruchomości. Dzięki wdrożeniu Programu Partnerskiego, klienci nabywający nieruchomość w biurach i u deweloperów zrzeszonych na portalu Askdom.pl – zyskują możliwość uzyskania zniżek oraz specjalnych ofert w lokalnych przedsiębiorstwach oferujących produkty oraz usługi, związane z wykończeniem, uposażeniem lub nabyciem nieruchomości. W Programie Partnerskim znajdziemy więc architektów, firmy zajmujące się aranżacją i kompletnym wyposażeniem wnętrz, a także doradców finansowych i ubezpieczeniowych, czy też dostawców internetu. Innymi słowy – w Programie Partnerskim zostały zawarte wszystkie usługi i produkty, z jakich potencjalny nabywca mieszkania lub domu będzie chciał skorzystać.

Kolejne śniadanie już za miesiąc.

red. Askdom.pl

fot. Monika Woroniecka

wideo: Bia24.pl

Komentarze