Wynajmują tysiące metrów powierzchni dla nowoczesnego biznesu. Także w Białymstoku

W pierwszym kwartale 2021 r. Grupa Accolade wynajęła ponad 61 000 metrów kwadratowych powierzchni dla nowoczesnego biznesu w Polsce, co oznacza wzrost portfela o ponad 150 000 mkw. na przestrzeni ostatniego roku.

Accolade potwierdziło swoją silną pozycję inwestora w infrastrukturę dla nowoczesnego biznesu w Polsce. W pierwszym kwartale 2021 r. międzynarodowa grupa podpisała nowe umowy najmu o łącznej powierzchni przekraczającej 61 000 mkw. Dzięki temu kwartałowi portfolio Accolade w Polsce powiększyło się o grono sześciu nowych najemców, a całkowita powierzchnia najmu wzrosła o ponad 150 000 mkw. rok do roku, osiągając ostatecznie pułap 750 000 mkw.

– Jest już jasne, że nowoczesne magazyny odgrywają istotną rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Są one kluczowym elementem europejskiej gospodarki. Popyt na nie rośnie i jestem niezwykle dumny, że możemy nadążyć za obecnym boomem i nadal oferować naszym najemcom to, czego potrzebują. Nowoczesne hale Accolade są nie tylko doskonale wyposażone technologicznie, ale oferują także jedne z najbardziej ekologicznych rozwiązań w dziedzinie nieruchomości przemysłowych. Dzięki elastyczności naszych projektów, możemy łatwo dostosować się do potrzeb firm i jesteśmy przygotowani na kolejne ekspansje w 2021 roku – komentuje Michał Białas (na zdjęciu), Country Head na Polskę.

Umowy najmu podpisane w pierwszym kwartale br. obejmują najemców z branży usług i produkcji weterynaryjnej, e-commerce, logistyki, dostaw i produkcji mebli oraz produkcji spożywczej. Zostały one zawarte dla następujących lokalizacji przemysłowych: Gorzów Wielkopolski (trzy umowy), Goleniów (dwie umowy), Białystok, Bydgoszcz, Mińsk Mazowiecki, Kielce i Lublin.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze