Zamiast nowe wybierz poleasingowe – 3giga

Czy można kupić dobrego laptopa bez wydawania dużej ilości gotówki? Patrzysz na ceny dostępne w sieciówkach i zaczyna boleć Cię głowa? Znamy dobre rozwiązanie! Sprawdź laptopy poleasingowe, zamiast nowych i drogich modeli prosto ze sklepowych półek! Dowiedz się, jakie mają zalety i dlaczego jest to opłacalny zakup.

Czym jest sprzęt poleasingowy?

Sprzęt poleasingowy to produkty, które trafiły na rynek w formie wynajmu zawartego przez duże firmy. Po upływie określonego czasu wszelkie urządzenia objęte umową leasingową wracają na rynek wtórny. Wiele firm zajmuje się ich wykupem i przygotowaniem do odsprzedaży. Przed zakupem taki sprzęt musi przejść dokładną selekcję oraz inspekcję. Pod uwagę bierze się parametry techniczne urządzenia, jego wygląd oraz poziom zużycia. Jeśli sprawdzany sprzęt przejdzie wstępną weryfikację, specjaliści przystępują do testowania tych urządzeń, a także do dokładnego ich czyszczenia oraz wgrywania wszystkich najnowszych potrzebnych programów, sterowników i podstawowych aplikacji.

Jakie są zalety sprzętów poleasingowych?

Sprzęty poleasingowe to głównie laptopy, komputery, monitory oraz drukarki. W dużej mierze to urządzenia z klasy biznesowej, które nowe kosztowały kilka albo kilkanaście tysięcy złotych. W formie poleasingowej zakupić je można jednak już za około 1/4 wcześniejszej ceny. Urządzenia te w dużej mierze charakteryzują się wysoką jakością materiałów zastosowanych do ich produkcji. Taki sprzęt najczęściej nie ma wielu widocznych śladów użytkowania oraz nie posiada wad uniemożliwiających mu poprawne działanie. Warto pamiętać, że laptopy i innego rodzaju sprzęty poleasingowe to w dużej mierze urządzenia wysokiej klasy, które są znacznie lepiej wykonane niż tanie modele z marketów czy sieciowych sklepów z elektroniką.

Przed zakupem każdy sprzęt jest przygotowywany dla nowego użytkownika. Dlatego wybranie takiego sprzętu to nie tylko oszczędność cenowa. Przed dostarczeniem laptopa do nowego właściciela, ten przechodzi szereg testów, które potwierdzają jego działanie. Dodatkowo zainstalowane są na nim najważniejsze programy i aktualizacje, które w przypadku wielu nowych urządzeń trzeba samodzielnie wgrać albo udać się z tym do specjalnego serwisu.

Czy laptopy poleasingowe można dopasować do swoich potrzeb?

Wiele osób wybiera się do sklepu z elektroniką, aby znaleźć idealny sprzęt dla siebie. Pod uwagę bierze się wygląd, wielkość oraz specyfikację laptopa. Dla kogoś ważniejsza będzie dobra matryca, a dla innych mocny procesor, który pozwoli na uzyskanie dużej mocy obliczeniowej. Czy wybierając laptopy poleasingowe, można liczyć na podobny wybór? Odpowiedź brzmi – tak.

Firmy oferujące sprzęty poleasingowe oferują bogaty wybór modeli z różnych półek cenowych. Jeśli jednak w danym punkcie sprzedaży nie ma idealnego laptopa, nie warto się poddawać. Wystarczy zgłosić jakiego sprzętu się potrzebuje, aby sprzedawcy zaczęli szukać takiego modelu na rynku. Taką opcję oferuje wiele firm sprzedających laptopy poleasingowe. Białystok jest jednym z miast, w którym można znaleźć taką firmę. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie szukać idealnego modelu dla siebie. Wystarczy zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy bez problemu zakupią odpowiedni sprzęt, odnowią i w pełni przygotują go dla nas.

Warto pamiętać, że zakup sprzętu poleasingowego jest w pełni bezpieczny. Laptopy poleasingowe oraz inne urządzenia tego typu sprzedawane są wraz z gwarancją, wynoszącą nawet 24 miesiące! Jednak należy przede wszystkim korzystać z firm, które oferują tego typu zabezpieczenie oraz sprawdzone produkty w dobrym stanie.

Artykuł partnerski

Komentarze