Zapisz się na Seminarium Wschodniego Klastra Budowlanego dla pracowników działów handlowych

Odbędzie się ono już 17 maja 2018 r. w Villa Tradycja przy ul. Włókienniczej 5 w Białymstoku. Rozpoczęcie o godz. 10. Organizuje je Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe – Koordynator Wschodniego Klastra Budowlanego – Krajowego Klastra Kluczowego. Hasło tego wydarzenia to „Skuteczna sprzedaż polskich produktów budowlanych”. Skierowane jest ono do pracowników działów handlowych wszystkich firm budowlanych.

Zapraszamy serdecznie członków Wschodniego Klastra Budowlanego oraz wszystkie firmy z branży budowlanej w Polsce do udziału w tym wydarzeniu! – zachęcają organizatorzy. – Prelegenci to osoby z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną, dlatego też udział w wydarzeniu będzie miał praktyczne przełożenie na realizowaną przez państwa firmę politykę sprzedaży, w tym sprzedaż eksportową. Wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami seminarium wpłynie na wykreowanie lepszej oferty sprzedaży, co będzie miało realne wskaźniki finansowe osiągane przez przedsiębiorstwo. Spotkanie będzie miało charakter aktywizująco – motywujący. Prosimy o oddelegowanie pracowników działów handlowych.

Program prelekcji

  • Temat wystąpienia: skuteczność sprzedaży;
    prowadzący – Paweł Borecki, autor książki „Pułapki nie tylko w biznesie”; na swoim koncie ma wiele nagrań szkoleniowych w tematyce skutecznej sprzedaży; jest twórcą systemowych rozwiązań sprzedażowych; mówca motywacyjny; laureat prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards „Profesjonalny Sprzedawca Roku”.
  • Temat wystąpienia: sprzedaż w oparciu o rekomendacje;
    prowadzący – Lechosław Chalecki, autor książki „Potęga Życia – jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół”; doświadczony przedsiębiorca, coach, trener i mówca motywacyjny; w 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej; osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika, stanowisko, e-mail, nr tel., nazwa i adres firmy) należy wysyłać pod adres: biuro@budowlanyklaster.pl

Komentarze