Zaufaj emocjom i wybierz nowe BMW

Autoryzowany Salon Dealerski marki BMW – Auto Fus Group w Białymstoku – przygotował atrakcyjną ofertę na nowe samochody z rocznika 2018. Skorzystać z niej mogą zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Propozycja jest ograniczona czasowo, ponieważ auta gotowe do odbioru cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców województwa podlaskiego. Warto zadzwonić, pojechać, obejrzeć i wyjechać z salonu wymarzonym BMW w dobrej cenie. Dodajmy, że Auto Fus Group w Białymstoku oferuje nie tylko samochody marki BMW. Kupimy tu również Jeepa, a jeżeli pojawi się zapytanie o modele nawet takich marek, jak Rolls-Royce czy Mclaren, przedstawiciele firmy zorganizują spotkanie na miejscu, w Białymstoku.

Zaufaj emocjom i wybierz nowe BMW – co się kryje pod tym hasłem?

BMW to po prostu marka, która wzbudza emocje wśród kierowców na całym świecie. Samochody BMW charakteryzują się bowiem zarówno nietuzinkowym designem, zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, jak i niepowtarzalną przyjemnością prowadzenia. Teraz dochodzi do tego oferta skrojona na miarę.

W Autoryzowanym Salonie Dealerskim Auto Fus Group w Białymstoku firmy mogą liczyć na odliczenie do 100 proc. kosztów leasingu, a do wyboru mają szeroką gamę modeli. Wśród nich znajdują się m.in. model: BMW X3, X2, X1, seria 5 Touring, seria 5 Limuzyna, seria 3 GT czy seria 3 Touring.

Co można zyskać?

W przypadku firm proponujemy Comfort Lease. I tak: jeśli ktoś wybierze BMW X3 sDrive 18d z automatyczną skrzynią biegów i 18-calowymi obręczami kół ze stopu lekkiego, miesięczna rata będzie wynosiła 1 710 zł netto – informują przedstawiciele Auto Fus Group. – Ponadto w ofercie tej znajduje się wyposażenie o wartości 11 497 zł brutto, do wyboru przez klienta.

Warto zaznaczyć, że skorzystać mogą nie tylko przedsiębiorcy, ale również osoby indywidualne. BMW Comfort Lease jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on bowiem dla wszystkich klientów, którzy cenią sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań. W przypadku zatem opisywanego BMW X3, mamy ratę dla klientów indywidualnych już za 2 100 zł miesięcznie.

Więcej informacji można znaleźć pod tym linkiem: https://bialystok.bmw-autofus.pl/comfort-lease#BMW-X3

Każdy decydując się na powyższą ofertę, może oczywiście dowolnie skonfigurować wybrany samochód. Jednocześnie, Auto Fus Group posiada auta gotowe to odbioru, które można obejrzeć TUTAJ

Auto Fus Group jest polską firmą rodzinną – powstała na początku lat 40. i od tamtej chwili jest związana z motoryzacją. Najpierw koncentrowała się na naprawie i tuningowaniu motocykli, a następnie rozpoczęła oficjalne serwisowanie samochodów, m.in. Fiata, Mercedesa oraz BMW. W 2003 roku firma związała się z BMW Group i została oficjalnym dealerem BMW prowadzącym salon przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Po kolejnych 10 latach portfolio Auto Fus wzbogaciło się o markę Rolls-Royce. W 2017 roku została oficjalnym importerem marki BMW ALPINA. W 2018 została wyłącznym przedstawicielem marki McLaren w Polsce. Firma jest systematycznie doceniana za swoje osiągnięcia. Otrzymała tytuł Dealera Roku 2017 BMW.

W Białymstoku spółka Auto Fus Group działa od czerwca 2018 roku. Firma prowadzi salon BMW w bardzo dobrze znanym przez podlaskich kierowców miejscu, gdzie wcześniej działał inny dealer BMW – przy ulicy Kleeberga 55.

Kontakt:
Dealer BMW Auto Fus Group
ul. Kleeberga 55
15-691 Białystok
Tel: +48 85 741 88 88
Fax: +48 85 740 20 42
www.bialystok.bmw-autofus.pl

Piotr Walczak, artykuł partnerski

Komentarze