Znany dealer mocno wgryza się w podlaski rynek i wchodzi w kolejną markę. Teraz mamy tu MINI

Grupa Auto Fus otwiera nowy, pierwszy w Podlaskiem, salon marki MINI. Obiekt zostanie uruchomiony w Białymstoku na terenie istniejącego już kompleksu należącego do Auto Fus Group. Salon sprzedaży dopełni działający od trzech lat serwis marki.

Nowy salon oraz serwis MINI, zlokalizowane przy ul. Kleeberga w Białymstoku, zostaną otwarte 29 października 2021 r. Obiekty będą należały do kompleksu otwartego przez Grupę Auto Fus w 2018 r. Uzupełnią one dotychczasową ofertę placówki, obejmującą marki BMW oraz BMW Motorrad.

Samochody, ale też akcesoria MINI będą teraz dostępne w stolicy województwa podlaskiego. W obiekcie znajdzie się pełna gama modeli marki MINI, w tym modeli zelektryfikowanych, które stanowią już ponad 15 proc. całkowitej globalnej sprzedaży marki. Do dyspozycji podlaskich klientów od trzech lat jest także nowoczesny autoryzowany serwis, wyposażony łącznie w cztery stanowiska naprawcze.

– Otwarcie kolejnego salonu marki MINI świadczy o wysokim zainteresowaniu kierowców na lokalnym rynku oraz o sympatii, jaką Polacy darzą auta z jej portfolio. Cieszy nas także fakt, że na rozwój sieci dealerskiej zdecydował się nasz wieloletni partner – Grupa Auto Fus. Dzięki temu mieszkańcy Białegostoku i okolic zyskają szybszy dostęp do oferty oraz serwisu MINI, przy zachowaniu najwyższego poziomu obsługi – powiedział Rafał Znyk, dyrektor generalny MINI.

– MINI jest w naszej rodzinie, odkąd marka zawitała do Polski, ale dotychczas wyłącznie w warszawskim salonie. Teraz witamy MINI również w Auto Fus Group Białystok. Cieszymy się, że jako jedyny dealer na Podlasiu, zapewnimy tutejszym fanom tej marki dostęp do wszystkich najnowszych modeli, akcesoriów oraz profesjonalnego doradztwa sprzedażowego i serwisu – dodał Tomasz Fus, współwłaściciel Auto Fus Group.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze