,

Kultowe Wyzwanie Smaku Pepsi i food trucki – już w najbliższy weekend w Białymstoku

W sobotę i niedzielę, 25 – 26 sierpnia, Przystanek Smaku zawita do Białegostoku. Na placu przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki na głodnych wrażeń będzie czekać 20 food trucków ze znakomitym street foodem oraz kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi. Atmosferę podczas eventu podkręci beatboxer Dharni. W sobotę impreza odbędzie się w godzinach 12 – 22, a w niedzielę 12 – 20.

Kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi to świetna zabawa, która zapewnia dużą dawkę pozytywnych emocji i zaskoczenie. Każdy uczestnik ma okazję spróbować Pepsi oraz innego napoju typu cola i wybrać ten, który mu bardziej smakuje, a w nagrodę otrzyma modny gadżet idealny na wakacyjny czas.

Każde lato ma swój niepowtarzalny smak, który na długo pozostaje w pamięci. Wspólnie z Wyzwaniem Smaku Pepsi odwiedzimy aż osiem polskich miast, by udowodnić, że to prawda. 25 i 26sierpnia podbijemy Białystok. Zachęcamy mieszkańców do wspólnej zabawy. I życzymy wszystkim smacznego, bo tym razem towarzyszyć nam będzie 20 przepysznych food trucków z całej Polski – zaprasza Michał Szewczyk, senior brand manager Pepsi.

Atrakcje na Przystanku Smaku

Tego lata Pepsi zaprasza wszystkich na Przystanek Smaku. Tym razem organizatorzy postanowili odwiedzić aż osiem miast. W Białymstoku, w specjalnie przygotowanej strefie, z fanami spotka się Dharni, który zachęci wszystkich do podjęcia Wyzwania Smaku Pepsi i wraz z nimi stworzy unikalne zestawy na lato.

Ale to nie wszystko, bowiem całej zabawie będzie towarzyszyć niezwykła wyżerka, którą zaserwuje 20 food trucków. Nie zabraknie klasyków street foodu oraz dań z najodleglejszych zakątków świata.

W te wakacje, po Sosnowcu, Warszawie, Rzeszowie, Olsztynie, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim i Białymstoku, Przystanek Smaku wraz z Wyzwaniem Smaku Pepsi zawita jeszcze do Słupska (1 – 2 września).

Zasmakuj historii

Kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi miała swój początekponad 40 lat temu w Ameryce i od tamtej pory odbywa się w różnych zakątkach świata. To świetna zabawa, która zapewnia dużą dawkę pozytywnych emocji i zaskoczenie. Każdy uczestnik ma okazję spróbować Pepsi oraz innego napoju typu cola i wybrać ten, który mu bardziej smakuje. Oba napoje schłodzone są do tej samej temperatury, nalewane ze świeżo otwartych puszek i serwowane w identycznych, nieoznaczonych kubkach. Uczestnik wyzwania nie wie, który napój znajduje się w którym kubku, więc w swoim wyborze kieruje się wyłącznie smakiem. Wyzwanie Smaku można podjąć także z Pepsi bez kalorii i innym bezcukrowym napojem typu cola. Każda osoba, która weźmie udział w Wyzwaniu Smaku Pepsi w nagrodę otrzyma modny gadżet.

Smak łączący pokolenia

Legendarny, orzeźwiający smak Pepsi jest wybierany na całym świecie od lat, łącząc pokolenia. W latach 90-tych związani z Pepsi byli m.in. Michael Jackson i Britney Spears. Z tej okazji ich wizerunek można teraz znaleźć na limitowanej edycji puszek z logo Pepsi w klimacie vintage.

Red. PP, graf. mat. pras.

Komentarze