Opinie

Analiza FMEA jest jednym z najbardziej skutecznych narzędzi kontrolowania jakości zarówno na etapie projektu, jak i już po wyprodukowaniu gotowego wyrobu. Jej głównym zadaniem jest zapobieganie wadom, które mogą pojawić się w produkcie na każdym etapie jego przygotowywania. Według analiz, wystąpieniu aż 75% wad, można bowiem skutecznie zapobiegać już na etapie projektowania. Tym właśnie zajmuje się analiza FMEA. Czytaj dalej „Analiza FMEA – najskuteczniejsze narzędzie kontrolowania jakości”

Opinie

Wybór nowych pracowników to bardzo poważne i odpowiedzialne zadanie. Od niego zależy bowiem to, jak nowo przyjęte osoby sprawdzą się do pracy w firmie. Duża konkurencja wśród przedsiębiorstw sprawia, że sami kandydaci decydują się na zatrudnienie w firmie, która zapewni im najkorzystniejsze warunki pracy oraz rozwoju. O czym należy pamiętać podczas rekrutacji pracowników? Czytaj dalej „Rekrutacja pracowników – na co zwrócić uwagę?”

Opinie

Sprzedaż w internecie należy rozpocząć od utworzenia e-sklepu. Jednak żeby sprzedawać skutecznie i z zyskiem, potrzebujesz jeszcze kilku narzędzi – w tym e-mail marketingu. Sprawdź, jakie korzyści mogą przynieść maile w Twoim biznesie! Czytaj dalej „Jak wykorzystać email marketing w e-commerce? Jak wykorzystać email marketing w e-commerce?”

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma chęć szybkiego wzbogacenia się. Niektórzy decydują się na udział w różnych przedsięwzięciach inwestycyjnych. Jedną z najbardziej popularnych inwestycji jest wpłacanie pieniędzy na giełdę. Ludzie poświęcają czas na studiowanie wyników finansowych firm. Następnie kupują i sprzedają udziały na podstawie tego, jaki zysk osiągnie ich zdaniem dane przedsiębiorstwo. Czytaj dalej „Dowiedz się czy warto spekulować na opcjach binarnych”

Prowadzenie biznesu to nie bułka z masłem. Żeby firma działała jak najefektywniej, trzeba skoordynować działania kilku, kilkunastu czy nawet kilkuset osób. Fakt, że zatrudniasz tylko paru pracowników, nie zwalnia Cię z obowiązku układania dla nich optymalnego harmonogramu pracy. To zadanie jest o wiele ważniejsze niż mogłoby się wydawać, a przy tym wymaga rozeznania w przepisach, sporej dozy kreatywności i poświęcenia wolnego czasu. Czytaj dalej „Powody dla których warto dbać o optymalny grafik pracy”

Telefonia internetowa od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością. Szczególne uznanie zyskała sobie w biznesie, zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Jej rozbudowana funkcjonalność, niski koszt użytkowania oraz brak długoterminowej umowy z jednym operatorem sprawiają, że telefonia VoIP skutecznie wypiera tradycyjne rozwiązania telekomunikacyjne. Z rozmów telefonicznych przez Internet możemy korzystać zarówno za pośrednictwem komputera lub ewentualnie kupić w tym celu telefon IP. Czytaj dalej „Telefon IP do obsługi telefonii internetowej – dlaczego warto go kupić?”