Zarówno kosmetyczka czy kosmetolog, jak i lekarz medycyny estetycznej dążą do tego, aby dbać o jak najlepszy wygląd swoich klientów lub pacjentów. Jednak realizują takie zadania przy użyciu różnych sposobów, technik i narzędzi. Warto wiedzieć, co wolno kosmetyczce, a czego absolutnie nie powinna się ona podejmować. Czytaj dalej „Podział kompetencji pomiędzy kosmetyczką, a lekarzem medycyny estetycznej”

Felietony

Jakbyś się czuł, gdybyś nagle stał się niewidzialny? Albo przeciwnie, gdyby ludzie gapili się na ciebie tak, jakby chcieli przebić cię wzrokiem na wylot? Tak właśnie czują się ci, którym w życiu nie wyszło. Którzy czasem specjalnie, a czasem przez głupotę zamykają się w miejscu, gdzie nie ma ideałów. Więźniowie. To im Kamil Śleszyński postanowił się przyjrzeć. I na czarno-białych, wielkoformatowych kliszach dać im szansę na pokazanie twarzy. Często chowanej nawet przed samym sobą. Zobaczcie.

Czytaj dalej „Zdjęcia Podlasianina zyskują ogromne uznanie za granicą. Publikacje w British Journal of Photography, Dienacht Magazine, Prison Photography, Positive Magazine”

Niektórzy programiści twierdzą, że to właśnie od C++ należy rozpoczynać swoją przygodę z nauką programowania. Argumentują to tym, że leży on u podstaw innych języków, którymi się posługują programiści, a zapoznanie się z nim na początku swojej programistycznej drogi, pozwoli nam na głębsze zrozumienie innych języków i lepsze ich wykorzystywanie. Jednak, czym jest język C++? Czym się charakteryzuje i gdzie się go wykorzystuje? Sprawdźmy. Czytaj dalej „Czym jest język C++?”

Zakup materaca to wyzwanie. Doceniają je zwłaszcza świadomi klienci, którzy rozumieją, że materace nie są sobie równe. Komfortowy wypoczynek zapewniają natomiast wyłącznie produkty wysokiej jakości. Za takie materace trzeba zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, ale warto gdyż jest to inwestycja w wieloletni spokojny sen. Czytaj dalej „Materace – trudny wybór dla wymagających”

Po pracy

Pstryk i fotografujesz co chcesz…

Czy masz ochotę spróbować czegoś nowego?

Czy lubisz wyzwania i przełamywanie własnych granic?

Już wkrótce nadarzy się ku temu okazja!

14 października, godzina 15.30

w Explorer HQ lokal 200,

przy ulicy Sienkiewicza 1/1 w Białymstoku odbędą się

3 Urodziny portalu Tookapic.com

Tookapic to międzynarodowa społeczność, której członków łączy jedno: codzienne fotografowanie. Serwis pomaga w nauce fotografii, w kształtowaniu charakteru i wyrobieniu w sobie dobrych nawyków. Pozwala stworzyć album 365 zdjęć, w którym każda fotografia to jeden dzień, jedno spojrzenie, jedno wspomnienie, jedna wyjątkowa chwila. Tookapic pomaga zebrać te chwile w jednym, niezwykłym i otwartym miejscu.

Z okazji 3 urodzin portalu zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęcia nowego wyzwania, spróbowania swoich sił w fotografii. Być może to początek, nowej, pięknej przygody…

Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona.

Swoją obecność można potwierdzić rejestrując się na https://www.meetup.com/pl-PL/tookapic/events/243357160/

Zapraszamy serdecznie

Tookapic Team

Patroni medialni: BialystokOnline, Wrota Podlasia, Radio Białystok, Przedsiębiorcze Podlasie, Bstok.pl, gazeta-fotograficzna.org