Po pracy

Julia Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley” zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Czytaj dalej „Koncert „Parsley”. Julia Pietrucha w Białymstoku”

Euro coins. Euro money. Euro currency.Coins stacked on each other in different positions.

Osoby, które potrafią i jednocześnie lubią oszczędzać, mają sporo sposobów na zarządzanie własnym budżetem. Jednym z bardziej zaawansowanych, lecz wcale nie skomplikowanych sposobów, są fundusze inwestycyjne. Czy warto z nich skorzystać? Jak zacząć i jak osiągać najlepsze zyski? Jeśli interesuje Cię ta tematyka, koniecznie zapoznaj się z podstawami funduszy inwestycyjnych. Przekonaj się, że inwestowanie jest również dla Ciebie. To proste! Czytaj dalej „Fundusze inwestycyjne – co to jest i dlaczego warto skorzystać?”

Po pracy

Wydział Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku, Krajowa Izba Gospodarcza oraz International Development Norway AS zapraszają na międzynarodową konferencję „Zrównoważony rozwój – innowacyność – przedsiębiorczość”. Czytaj dalej „Innowacje i eko innowacje w firmach – konferencja dla przedsiębiorców, studentów i kadry naukowej”