Szkolenie e-learning w komfortowych warunkach

Stały rozwój ma bardzo duże znaczenie zarówno jeśli chodzi o prywatne czy zawodowe cele. Nie zawsze jednak są możliwości ku temu aby realizować takie szkolenia w sposób stacjonarny. E-learning jest rozwiązaniem, które z powodzeniem wykorzystywane jest zarówno przez duże firmy jak również osoby prywatne. Istnieje także szereg badań, które udowadniają, że prawidłowo przeprowadzone szkolenie online jest w stanie przynieść satysfakcjonujące efekty, a często ma lepsze rezultaty niż szkolenia przeprowadzane w tradycyjnej formie stacjonarnej.

Dlaczego e-learning zyskuje tak dużą popularność?

Szkolenie w postaci e-learning były do tej pory postrachem dla pracodawców, którzy to błędnie twierdzili, że jest to forma, która nie da tak satysfakcjonującego wyniku jak spotkanie twarzą w twarz. Jak się jednak okazuje jest to wariant ceniony przez pracowników, którzy szczególnie zwracają uwagę na wygodę takich spotkań. Możliwe jest poszerzanie swojej wiedzy w komfortowych warunkach co z pewnością sprzyja łatwiejszemu przyswajaniu wiedzy. Dla osoby organizującej e-learning również przypadają korzyści. Przede wszystkim jest to opcja, która charakteryzuje się o wiele niższymi kosztami porównując do opcji stacjonarnej. W jednym bloku możliwe jest wyszkolenie większej ilości osób i dodatkowo odpadają koszty związane z wynajmem Sali na szkolenie.

E-learning https://sqda.pl/e-learning/ pozwala na ogromną oszczędność czasu ale nie traci przy tym jakość samego szkolenia. Osoby objęte szkoleniem mogą zrealizować projekt w dopasowanych do siebie terminach i w razie potrzeby wrócić do wątpliwego zagadnienia. Tym samym wiedza jest utrwalana i przekłada się na efekty w pracy czy na co dzień, w zależności od kategorii szkolenia.

Wysokiej jakości e-learning dostosowany do indywidualnego zapotrzebowania

Osoby poszukujące przedsiębiorstwa zajmującego się tworzeniem i przeprowadzaniem szkoleń w wersji online powinny zainteresować się ofertą przygotowaną przez SQDA. Jest to firma specjalizująca się tworzeniu baz szkoleniowych, a także realizowania indywidualnych zamówień. Oznacza to, że z pewnością otrzymasz to czego realnie potrzebujesz Ty oraz Twój zespół. Oferta wyróżnia się poprzez ciekawy sposób prezentacji zagadnień. To prezentacje bogate w wiedzę ale dostarczane w formie, która łatwo się przyswaja. E-learning opiera się na interaktywnych elementach czy quizach, które utrzymują zaangażowanie osoby wykonującej szkolenie.

E-learning od SQDA występuje w kilku wersjach językowych więc dopasowanie do grupy odbiorców nie stanowi żadnych problemów. Szkolenie podzielone jest na konkretne moduły tak aby nie zasypywać odbiorcy informacjami. Każdy rozdział zakończony jest testem sprawdzającym. Do szkoleń dostarczane są również pliki, do których można wrócić w trakcie bądź po szkoleniu. Taka forma kursu to gwarancja wysokiego standardu, jakości oraz zadowolenia zarówno po stronie osoby zamawiającej jak również uczestnika.

Artykuł sponsorowany

Komentarze