Biznes od Podszewki – innowacyjne wydarzenie już w sobotę

Projekty rekomendacyjne to eksplozja ekonomiczna. Jednak przez bardzo dużą część ludzi błędnie przedstawiana i rozumiana. Algorytmy naliczania księgowego, mechanizmy pomnażania przychodów i model współpracy oparty na właściwych relacjach może stworzyć fenomenalne całościowy projekt życia dający niewyobrażalne możliwości. Jednak tak nie jest. 15 czerwca 2024 r. będzie o tym mowa podczas spotkania pt. „Biznes od Podszewki”.

Wiele osób obracających się w kręgach biznesowych przeskakuje z projektu na projekt, rejestrując bezmyślnie co popadnie, bez wsparcia szkoleniowego, mentorskiego czy bez świadomości wartości biznesowych.

U sporej rzeszy osób promujących projekty rekomendacyjne występuje całkowita niewiedza z obszaru funkcjonowania modelu biznesowego, planu marketingowego czy relacji w zespole. To powoduje silną obsesję burzącą relacje z ludźmi oraz wypaczającą opinie na temat modelu biznesu.

Stąd pomysł na inicjatywę „Biznes od podszewki”.

Na spotkaniu obalone zostaną mity dotyczące prowadzenia biznesu.

Poza tym uczestnicy otrzymają potężne gotowe recepty strategiczne, motywacyjne oraz olbrzymią dawkę wiedzy rozwojowej. Po to, by mogli ułożyć sobie to wszystko w życiu biznesowym poprawnie raz na zawsze.

Spotkanie poprowadzi Justyna Tymcio – ekspert branży.

Gośćmi wydarzenia będą Anna Katyee, Joanna Dąbrowska oraz gość specjalny Anna Łosik.

Program spotkania:

 • 10.30 – 11.00: rejestracja i networking
 • 11.00 – 11.10: wstęp – Justyna Tymcio
 • 11.10 – 11.30: „Droga bliżej marzeń” – Anna Katyee
 • 11.30 – 12.00: „Trendy rynkow” – Justyna Tymcio
 • 12.00 – 12.20: „Co to znaczy dobry Partner Strategiczny? Jak pomogła mi Mela?” – Joanna Dąbrowska
 • 12.20 – 13.10: „Jak porzucić halucynacje biznesowe?” – Anna Łosik
 • 13.10 – 13.30: zakończenie i networking

Korzyści ze spotkania:

 • odkryjesz co jest twoją „Bramą Lwa”
 • odkryjesz, że nie zawsze skończone studia to dobrze płatna praca
 • dowiesz się, skąd moda na rekomendacje
 • dowiesz się, jaki jest „lek” na obecne bolączki przedsiębiorcy
 • raz na zawsze zrozumiesz, czym jest biznes rekomendacji i jakie niesie ze sobą korzyści
 • poznasz profesjonalistów branży
 • przebudzisz w sobie „olbrzyma”
 • zapoznasz się z różnymi modelami uzyskiwania dochodów i wybierzesz dla siebie najlepszy

Justyna Tymcio – ekspertka w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Absolwentka Prestiżowej Akademii Lidera Piotra Kreniga. Inicjatorka wielu kampanii społecznych, m.in. „Kobieta na Fali”, „Odkryj co w Tobie drzemie”, „Kobiety. Diamenty. Szmaragdy. Brylanty”, „Fitoterapia Serca, Duszy i Umysłu”, „Herbata Sukcesu”. Organizatorka pierwszych na Podlasiu spotkań networkowych o formule Business Speed Dating. Organizatorka lukratywnych 4 edycji konferencji „Kobieta – Finanse i Styl”. Autorka e-booka „Jak nie popełniać błędów w biznesie rekomendacji?”. Kobieta pełna pasji, z konkretną wizją rozwoju dla każdego, kto gotów jest czerpać z życia garściami. Jej motto to „Lśnij swym blaskiem”.

Anna Katyee – fotografka specjalizująca się w fotografii kobiecej. Jak mówi, jej celem jest uwiecznianie chwil pewności siebie, delikatności i siły. Każda sesja to nie tylko praca, ale także sposób na podkreślenie unikalności każdej kobiety. Dzięki sztuce fotografii oddaję hołd kobiecej mocy i pięknu, tworząc wspomnienia na lata.

Joanna Dąbrowska – menadżerka z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka fotografii reportażowej i portretowej.

Anna Łosik – przede wszystkim kobieta o wielkim sercu, odnosząca spektakularne sukcesy. Jest inspiracją dla wielu ludzi, mentorem, nauczycielem, a przede wszystkim człowiekiem, który szanuje wszystkich – bez żadnych wyjątków. Trafić pod jej skrzydła, to jak wygrać 6 w LOTTO. Jest doświadczonym Liderem Biznesu z ponad 20-letnim stażem w budowaniu i zarządzaniu zespołami. Na etacie pracowała 4 lata. Jednak poczucie wolności i pasja do prowadzenia własnego biznesu okazała się silniejsza. Posiada bogate doświadczenie w różnych branżach, m.in. w handlu, ubezpieczeniach i budownictwie. Zarządzała organizacjami liczącymi 12 tys. osób. Jej mocne strony to: budowanie i zarządzanie zespołami, sprzedaż i marketing, rozwój osobisty, motywowanie i inspirowanie, zarządzanie projektami. Kieruje się w życiu takimi wartościami, jak: uczciwość, zaangażowanie, ciągły rozwój, pomoc innym. Jej motto: „Każdy dzień jest świętem, który celebruję z wdzięcznością”.

Termin i miejsce spotkania: 15 czerwca 2024 r., godz. 10.30, Białystok, T-Matic – ul. Malmeda 1, sala 22.

Wstęp – wymagana rezerwacja miejsca pod nr tel. 507 695 638.

Liczba miejsc ograniczona – 12 osób.

Red. PP

Komentarze