Dieta pudełkowa FitApetit – nie tylko dla sportowców i odchudzających się!

Catering dietetyczny to wygodny sposób na to, aby zapewnić sobie zbilansowaną, zindywidualizowaną i zdrową dietę na co dzień. Kiedy pojawił się w Polsce, stanowił raczej trend i pozwalał w otwarty sposób manifestować określony tryb życia, co miało miejsce zwłaszcza w miejscu pracy. Dziś dla wielu osób stanowi konieczność, dla innych wybór, ale w każdym przypadku niesie ze sobą wiele korzyści. Wbrew pozorom nie jest strzałem w dziesiątkę tylko w przypadku osób odchudzających się czy spędzających wiele godzin na wyczerpujących treningach. Sprawdza się również w wielu innych sytuacjach. FitApetit to firma cateringowa ciesząca się uznaniem i zaufaniem klientów. Dlaczego tak jest i kto powinien się na nią zdecydować?

Dieta pudełkowa FitApetit – co się w niej znajduje?

Dieta pudełkowa w Białymstoku oferowana przez FitApetit to obfitość zdrowych potraw bazujących na produktach wysokiej jakości. W karcie dań znajdują się zarówno świeże sałatki, włoskie pasty z najróżniejszymi dodatkami, jak i ryby, pieczone mięso czy owoce morza. Dobór odpowiednich przypraw i ziół sprawia, że poszczególne dania mają dodatkowe właściwości prozdrowotne. Wielkim ułatwieniem w poszukiwaniu odpowiednich posiłków jest fakt, że wszystkie potrawy podzielone są na kategorie. Z łatwością można więc znaleźć dania pozbawione mięsa, laktozy, glutenu czy cukru, a także posiłki odpowiednie dla osób odchudzających się, intensywnie trenujących, karmiących matek, kobiet w ciąży czy osób, które nie jedzą nabiału.

Jakie są największe plusy diety pudełkowej?

Fit catering to doskonała opcja dla osób aktywnych zawodowo, którzy wolny czas chcą poświęcić na życie towarzyskie, rodzinne czy realizację własnych pasji, a nie na zakupy i regularne gotowanie zdrowych posiłków. Klienci mogą zamówić jeden posiłek, ale również pięć posiłków na cały dzień, a dzięki temu mogą odżywiać się zdrowo i regularnie. W przypadku osób będących na diecie odchudzającej, dieta pudełkowa stanowi dodatkową mobilizację i sprawia, że rzadziej mają ochotę sięgać po niezdrowe przekąski. Nie bez znaczenia jest fakt, że firma cateringowa FitApetit korzysta wyłącznie z wysokiej jakości produktów, które są źródłem cennych składników odżywczych.

W jaki sposób zamówić dietę FitApetit?

Zamawianie cateringu dietetycznego FitApetit jest niezwykle szybkie i intuicyjne. Wystarczy pobrać na telefon lub inne urządzenie mobilne aplikację FitChoice, zainstalować ją i przejść szybki proces rejestracji. Po chwili użytkownik może przeglądać podzieloną na kategorię kartę dań. Każdy posiłek jest opatrzony zdjęciem oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi składników, kaloryczności, indeksu glikemicznego czy też obecności alergenów. Po wyborze posiłku lub kilku posiłków można opłacić ją za pośrednictwem własnego banku, a następnie posiłki zostaną dostarczone pod wskazany adres. Stali klienci, którzy oceniają dania w aplikacji i polecają firmę swoim znajomym, mogą liczyć na nagrodę w postaci wirtualnych pieniędzy. Można je później wykorzystać do opłaty kolejnych zamówień.

Komentarze