Integracyjne podróże firmowe, czyli moda na wyjazdy typu incentive!

Planując krótki wypoczynek czy dłuższy urlop zazwyczaj bierzemy pod uwagę najbliższych znajomych czy drugą połówkę. Takie wyjazdy są z reguły przez nas najbardziej wyczekiwane.

Jednak również z współpracownikami czy partnerami biznesowymi możemy przeżyć wspaniałą przygodę i miło spędzić urlop, zacieśniając przy tym więzi i integrując się z osobami, z którymi na co dzień również mamy sporo wspólnego. W końcu w pracy spędzamy większą część naszego życia! Warto więc zarówno jako pracodawca jak i pracownik rozważyć integracyjny wyjazd motywacyjny, czyli tak zwaną podróż typu incentive!

Najważniejszym elementem udanego wyjazdu jest dopasowanie jego specyfiki do oczekiwań wyjeżdżających. Dotyczy to zarówno wyjazdów indywidualnych czyli prywatnych, jak i służbowych czyli motywacyjno-integracyjnych. Tak zwane podróże “na miarę” są coraz stają się coraz bardziej popularne. Biuro podróży dopasowuje swoją ofertę właśnie pod gusta indywidualne czy grupy. Wyjazdy dopasowane pod klienta charakteryzują się niekonwencjonalnymi formami zwiedzania oraz unikalnością przeżyć i doświadczeń. Dlatego jeśli jesteś przedsiębiorcą, nie zwlekaj z zabraniem swojego zespołu na integracyjną podróż marzeń!

Ameryka Północna, Południowa… idealne na wyjazd incentive!

Zachodnia część świata to jedna z najpopularniejszych destynacji wybieranych na wyjazdy firmowe. Mowa o krajach takich jak Meksyk, USA, Karaiby czy Argentyna. Odległe wyprawy to idealna okazja na wzmocnienie relacji biznesowych i prawdziwą integrację z niesamowitymi atrakcjami w tle! Jakimi? Jeśli planujecie wyjazd tylko w męskim gronie to doskonałym pomysłem będzie przejażdżka pickup’em po Route 66 czy niezapomniany wieczór w Vegas. Jeśli jednak wolicie bardziej ekstremalne i niecodzienne formy integracji doskonałym pomysłem będzie przejażdżka po solnisku Salar de Uyuni w Boliwi, rafting w Chile czy niezapomniany trip po Alasce. Oczywiście to tylko sugestie, cały wyjazd od początku do końca możecie zaplanować sami – ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Azja pełna smaków, kolorów i egzotycznego piękna!

Kraje azjatyckie to bardzo popularny kierunek podróży już od kilku dobrych lat. Dlaczego cieszy się tak niesłabnąca popularnością? Na pewno tym co wyróżnia ten region świata jest niesamowita różnorodność kultur, smaków i obyczajów. To również różnorodność pod względem możliwych form wypoczynku. Możecie leniuchować na plażach Filipin czy Malediwów, ale też spędzać czas bardziej aktywnie, na przykład na zgłębianiu bogatej i niezwykłej kultury Indii czy Wietnamu. Jeśli jesteście miłośnikami górskich szczytów to czeka na Was Nepal i jego himalajskie szczyty. Niesamowitym pomysłem na firmową integrację może być również wyprawa konna po stepach pięknej Mongolii. Czy nie brzmi to zachęcająco? Azja to również destynacja dużo bardziej ekonomiczna niż inne kierunki świata. Czegokolwiek nie wybierzecie Azja to bardzo dobry kierunek na wyjazdy typu incentive. Tutaj wyjazdy integracyjne po prostu spełniają swoje zadanie!

Australia i Oceania dla bardziej wymagających

Ten rejon świata to jeden z najmniej „skażonych” turystyką miejsc na Ziemi. Australia i Oceania to tak naprawdę świetny wybór dla osób pragnących błogiego odpoczynku ale i dla tych, którzy cenią sobie takie sporty jak surfing czy nurkowanie. Dwie ostatnie aktywności to również świetna forma integracji i motywacji pracowników – o ile wszyscy są chętni na tego typu sporty. Tak naprawdę te rejony świata top bardzo często zakątki dalej tajemnicze i nieodkryte. Odkrywanie nowych miejsc, kultury, roślinności, zwierząt czy smaków to również świetna forma integracji i niesamowita okazja do gromadzenia wspólnych wspomnień. Ten rejon to tak naprawdę pole do popisu jeżeli chodzi i planowanie wyjazdu indywidualnie skrojonego pod konkretną grupę docelową. Biura podróży w tym rejonie świata naprawdę mogą wykazać się kreatywności i zaskoczyć nie jednego podróżnego!

Wyjazdy integracyjne to tak naprawdę typy podróży przy których dopasowanie oferty do klienta odgrywa kluczową rolę. Zaplanowanie wszystkiego tak, aby cała grupa była zadowolona to nie lada wyzwanie! Jeśli jeszcze za tym mają iść korzyści zarówno motywacyjne jak i scalają grupę – wymagania wobec planujących są zdecydowanie wyższe niż przy planowaniu wyjazdów indywidualnych. Dlatego też dbałość o detale czy dokładne określenie potrzeb klienta jest w wyjazdach incentive tak istotne. Przy dobrej ich organizacji naprawdę warto w taką podróż zainwestować, a na pewno nie pożałujecie!

http://planetescape.pl/

http://planetescape.pl/

Artykuł partnerski

Komentarze