BuBu Bubble Tea: dwa lata kolorowej podróży – huczne urodziny w białostockiej galerii Alfa

BuBu Bubble Tea ma już dwa lata / Fot. mat. pras.

W czerwcu galeria Alfa w Białymstoku gościła wyjątkowe wydarzenie – urodziny BuBu Bubble Tea, kultowej marki serwującej kolorowe i egzotyczne herbatki bąbelkowe. Impreza, zorganizowana z rozmachem, przyciągnęła liczne grono miłośników marki, gotowych na niezapomniane doświadczenia.

Czerpiąc inspirację z tradycji tajwańskiego napoju Bubble Tea z lat 80., marka stale dostarcza niezrównanej przyjemności smakowej swoim klientom, doskonale łącząc w sobie dziedzictwo z duchem nowoczesności.

– W trakcie hucznego jubileuszu goście mieli okazję uczestniczyć w licznych atrakcjach oraz zabawach, ciesząc się nie tylko pysznymi napojami, ale także nagrodami i niespodziankami. Najbardziej wyczekiwaną nagrodą okazał się iPhone, który zainteresował wielu uczestników, ale zwycięzca był tylko jeden – mówi Maria Niczyporuk, manager sieci.

BuBu Bubble Tea to nie tylko napój, to prawdziwa podróż kulinarna, która kusi wyjątkowymi smakami i konsystencją kuleczek tapioki. Od klasycznych owocowych po egzotyczne i oryginalne kompozycje, marka zachęca do odkrywania nowych smakowych doznań.

– Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas, aby świętować ten wyjątkowy moment w historii BuBu Bubble Tea. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie i obietnicę kolejnych wspólnych chwil pełnych kolorów i smaków – podsumowuje Maria Niczyporuk.

Red. PP

Komentarze