Kolejne spotkanie LinkedIn Local już 11 czerwca

LinkedIn Local to światowa inicjatywa, której ideą przewodnią jest przenoszenie kontaktów wirtualnych do świata rzeczywistego. Białostockie spotkania, organizowane i prowadzone przez Monikę Gawanowską, przyciągają wiele osób zainteresowanych aktywnością na LinkedIn, głównie przedsiębiorców. Trzy poprzednie edycje zgromadziły ok. 530 osób. To wspaniały wynik, który potwierdza, jak wielką wartość z udziału dostrzegają uczestnicy.

Wartością dodaną spotkań jest networking. Podczas wydarzenia uczestnicy mają szansę nawiązać relacje z wieloma przedsiębiorcami. Co ważne, podczas spotkań LinkedIn Local nie sprzedajemy swoich produktów i usług. Prelekcje są merytoryczne, a rozmowy w kuluarach nakierowane na to, jak pomóc rozmówcy.

Podczas czerwcowego spotkania LinkedIn Local Monika Gawanowska i Jan Jankowski wezmą udział w dyskusji „Facebook vs LinkedIn”. Kto wygra? Tego dowiemy się podczas wydarzenia. Uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchać prelekcji gościa specjalnego Pawła Mączki, założyciela Social Cube – Social Selling Experts, współzałożyciela Storware, przedsiębiorcy i prelegenta na znanej w branży marketingowej konferencji I ♥ Marketing.

To nie wszystko! Każdy, kto przyjdzie, otrzyma niespodzianki, zwane przez uczestników „pakietem startowym”. Będzie również szansa otrzymać jeden z kilku egzemplarzy magazynu Sprawny Marketing. Tradycyjnie na gości czekać będzie ciasto domowej roboty, upieczone przez organizatorkę.

Tak będzie wyglądać dokładna agenda spotkania:

17.30 – 18.00 Rejestracja uczestników
18.00 – 18.15 Powitanie
18.15 – 19.00 Facebook vs LinkedIn; Monika Gawanowska, Jan Jankowski
19.00 – 19.20 Przerwa networkingowa
19.20 – 20.00 Prelekcja Pawła Mączki
20.00 – 20.20 Zakończenie

Spotkanie odbędzie się w centrum konferencyjno – coworkingowym SoftwareHut przy ulicy Sienkiewicza 112.

Udział bezpłatny, wymagana rejestracja: https://linkedinlocalbialystok4.evenea.pl

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze