Firma z Białegostoku w rok podbiła branżę health&beauty – nie zwalnia tempa i nadal rekrutuje!

HealthLabs to polska marka z siedzibą w Białymstoku, która powstała w 2019 roku i od tego czasu konsekwentnie rozwija swoją działalność w branży health&beauty.

Firma koncentruje się na produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, które powstają w oparciu o najwyższe standardy, jakie wyznacza współczesna nauka. Do współpracy zaangażowani są doświadczeni specjaliści z zakresu żywienia, naukowcy i technolodzy z wieloletnim doświadczeniem.

Produkty HealthLabs z pewnością wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku. Są bogate w naturalne ekstrakty standaryzowane na obecność składników aktywnych i polisacharydów, a dodatkowo posiadają DER (Drug Extract Ratio), które świadczą o wysokiej skuteczności i wchłanialności suplementów. Warto wspomnieć również o tym, że wszystkie produkty są przebadane przez niezależne, akredytowane laboratorium, które potwierdza, że nie znajdują się w nich zbędne wypełniacze, konserwanty, barwniki i metale ciężkie. Takie podejście to w HealthLabs standard, mimo że suplementy diety nie muszą być poddawane tak rygorystycznym badaniom.

Dbałość o środowisko i ograniczenie plastiku do niezbędnego minimum to kolejny cecha charakterystyczna firmy z Podlasia. Autorzy składów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek, dlatego większość produktów jest odpowiednia dla wegan.

– Mamy ambicję być najszybciej rozwijającą się firmą z sektora health&beauty nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Tworzymy i wprowadzamy na rynek suplementy diety, które pomagają zadbać o zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Nasze produkty oraz jakość obsługi doceniają zadowolone klientki, których opinia jest dla nas najważniejsza – mówi Robert Jakub Ołtarzewski, członek zarządu i współzałożyciel Health Labs Care.

Sprzedaż online oraz kampanie marketingowe marki HealthLabs zostały docenione również w środowisku e-commerce, m.in. przez jury semKRK awards, które przyznało III miejsce w kategorii e-commerce. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że firma powstała niespełna dwa lata temu.

O rozwoju HealthLabs świadczy również liczba osób zatrudnionych, która w 2021 roku przekroczyła 100. Są to specjaliści z różnych dziedzin, m.in: dietetyka, psychologia, marketing i komunikacja, design, technologia i e-commerce.

Założyciele firmy są dumni ze swoich pracowników, widzą i doceniają ich niezwykły poziom zaangażowania w swoją pracę, dzięki czemu każdego dnia wspólnie tworzą i rozwijają HealthLabs.

Od niedawna firma HealthLabs ma nową lokalizację. Nowe biuro mieści się przy ulicy Świętojańskiej w Białymstoku i jest oznaczone klasą A++, co oznacza, że spełnia najwyższe standardy wyposażenia, wykończenia wnętrza, wielkości powierzchni oraz lokalizacji, co bardzo doceniają obecni pracownicy, a nowi z pewnością będą pod wrażeniem nowoczesnego designu.

– Nie zwalniamy tempa, wciąż zatrudniamy. Rekrutacja jest prowadzona cały czas, dlatego każdy, kto jest zainteresowany podjęciem pracy w branży health&beauty z pewnością znajdzie ciekawą ofertę, na którą może aplikować. Szukamy osób, które chcą wspólnie z nami osiągać cele, a przy tym mieć stabilną pracę, która daje satysfakcję. Chcemy, aby ludzie którzy z nami pracują, czuli się tutaj dobrze. Większa przestrzeń to większe możliwości, dlatego mamy nowoczesne biuro w centrum miasta, które pozwala na komfortową pracę. Do tego energiczny, zgrany zespół, który tworzy przyjazną atmosferę. To również ważny aspekt, nie tylko dla pracowników, ale także pracodawcy – dodaje Robert Jakub Ołtarzewski.

Misją HealthLabs jest również dzielenie się wiedzą, która ułatwia wprowadzenie zdrowych nawyków, dostosowanych do indywidualnych preferencji oraz stylu życia.

Red. PP

Komentarze