KFC otwiera lokal przy S8 – w gminie Kołaki Kościelne. Poszukuje pracowników

KFC Kołaki zatrudni 30 osób / Fot. mat. pras.

KFC, lider w oferowaniu soczystych kawałków kurczaka w złocistej panierce, wkrótce zadebiutuje w gminie Kołaki Kościelne, niedaleko Zambrowa. To gratka zarówno dla fanów marki z okolicy, jak i dla wielu podróżnych na trasie z Białegostoku do Warszawy. Powstanie restauracji w powiecie zambrowskim to także okazja dla mieszkańców na znalezienie zatrudnienia, również na stanowiskach menedżerskich.

KFC, globalna sieć restauracji quick-service, uwielbiana szczególnie za autorskiego kurczaka w chrupiącej panierce, otwiera swój lokal w gminie Kołaki Kościelne. To pierwsza restauracja znanej sieci, która powstanie w powiecie zambrowskim. Już wkrótce na MOP Kołaki przy trasie S8 będzie można skosztować smakowitego kurczaka.

Oprócz tego, że powiat zambrowski zyskuje nowe miejsce spotkań oraz smakowity punkt na swojej kulinarnej mapie, 30 mieszkańców ma szansę znaleźć zatrudnienie w międzynarodowej, stabilnej i znanej firmie. KFC oferuje możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach, otwierając drzwi także dla osób chcących rozpocząć swoją karierę menedżerską.

– Obecnie KFC prowadzi rekrutację do nowej restauracji KFC Kołaki, oferując możliwość zatrudnienia na różnych stanowiskach. Poszukiwani są kandydaci do pracy zarówno na stanowiska pracowników restauracji, jak i menedżerskie. Niezależnie od wieku, doświadczenia czy obszaru zainteresowań, zapraszamy do aplikowania i wspólnego tworzenia niezapomnianych doświadczeń smakowych oraz zawodowych – powiedziała Edyta Wiśniewska, Talent Acquisition Senior Manager, Amrest.

Marka KFC oferuje pracownikom nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie i premie za osiągane wyniki wypłacane na czas, ale również:

  • wyższe o 20% stawki za pracę w godzinach nocnych,
  • premie za polecanie znajomych,
  • atrakcyjne pakiety szkoleń pomagające rozwijać kompetencje, w tym możliwość nauki aż 12 różnych języków obcych,
  • karty sportowe,
  • posiłki pracownicze, a także zniżki na produkty z portfolio firmy Amrest: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks.

Szczegółowe informacje dotyczące ofert pracy dostępne są na stronach internetowych:

Nowa restauracja KFC znajdzie się przy trasie S8, na terenie MOP Kołaki.

Red. PP

Komentarze