,

Miss Polski 2024. Wśród półfinalistek są 3 reprezentantki województwa podlaskiego [ZDJĘCIA]

Półfinalistki Miss Polski 2024 / Fot. mat. pras.

W tym roku po raz 35. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Hotel Mistral w Markach pod Warszawą gościł aż 162 ćwierćfinalistki konkursu Miss Polski 2024, spośród których zostało wybranych 60 wspaniałych półfinalistek z całej Polski. Wśród nich znalazły się Dominika Dec, Karolina Grabowska i Julia Roszko, które reprezentują województwo podlaskie.

Dominika Dec to 27-letnia pasjonatka muzyki z Białegostoku. Z wykształcenia jest dyrygentką chóralną, zawodowo pracuje w Operze i Filharmonii Podlaskiej jako koordynatorka pracy artystycznej, specjalizująca się w organizacji spektakli operowych oraz musicalowych. Jak sama mówi o sobie, jest prawdziwym skarbem Podlasia – dziewczyną z wielką rodziną i jeszcze większym sercem.

20-letnia Karolina Grabowska również pochodzi z Białegostoku. Na co dzień studiuje prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. Jej pasją jest sztuka, szczególnie teatr i muzyka oraz poezja, którą sama również pisze. Została wyróżniona w wielu konkursach poezji oraz recytatorskich. W życiu najważniejsze jest dla niej jej szczęście oraz jej bliskich.

Julia Roszko ma 23 lata i pochodzi z Białegostoku. Jest studentką 4. roku architektury w Białymstoku i w tym roku będzie bronić inżyniera. Jej największym osiągnięciem jest umiejętność wyjścia ze swojej strefy komfortu. W swoim życiu kieruje się rozwojem osobistym.

Dziewczyny będą ubiegać się teraz o nominacje do grona finalistek konkursu, a wśród nich jest przyszła Miss Polski 2024. Półfinalistki ponownie spotkają się ze sobą już 26 kwietnia, gdzie w hotelu Kolumna Park pod Łodzią odbędzie się półfinał Miss Polski 2024.

Na dziewczyny będzie czekać tam mnóstwo niespodzianek, ale także i nowe wyzwania. Podczas emocjonującego weekendu dowiemy się także, które z 60 dziewczyn dostaną się do grona finalistek Miss Polski 2024 i staną na scenie podczas gali finałowej.

Jubileuszowa 35. gala finałowa konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce. Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec – Miss Polski 2023.

Red. PP / Fot. mat. pras.

Komentarze