Zrobisz zakupy w Białymstoku, dostaniesz gadżet kibica

Już wkrótce czekają nas zmagania sportowe i wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Od 14 do 24 czerwca kibice, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Hetmańska i Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna, mogą zgarnąć biało-czerwone gadżety – w tym czapki, szaliki, flagietki i inne.

Nadchodząca akcja, która odbędzie się od 14 do 24 czerwca w Centrach Handlowych Auchan, będzie doskonałym przygotowaniem do zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. Goście, którzy odwiedzą w tych dniach Centrum Handlowe Auchan Hetmańska i Centrum Handlowe Auchan Produkcyjna mogą wymieniać swoje paragony zakupowe na gadżety, które są niezbędnymi atrybutami prawdziwych kibiców i będą niepowtarzalną pamiątką z turnieju

Paragony z zakupów zrealizowanych w Centrach Handlowych Auchan Hetmańska i Produkcyjna (paragony z hipermarketu nie biorą udziału w promocji) można wymieniać na specjalne gadżety związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej 2018. Za paragon na kwotę min. 100 zł można otrzymać flagietkę, pokrowiec na lusterko lub szalik samochodowy. Paragon na kwotę min. 200 zł można wymieniać na szalik lub czapkę kibica polskiej reprezentacji.

Akcja pod hasłem „Zgarnij gadżet kibica” odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku oraz w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna przy ulicy Produkcyjnej 84, potrwa od 14 do 24 czerwca. Punkt Obsługi Konkursu jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14 – 19, w soboty od 10 do 20 oraz w niedzielę handlową od 10 do 19.30. Przedsięwzięcie potrwa do wyczerpania puli nagród.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze