Inwestycja dobiegła końca. Chorten ma nową siedzibę i lepszą perspektywę rozwoju

Ulica Usługowa – to ciekawy adres dla firmy, która działa na rzecz ponad 2 100 sklepów w całym kraju. W Łyskach, przy trasie S8 mieści się nowa siedziba centrali Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten. Własne miejsce dało firmie jeszcze lepszą perspektywę dalszego rozwoju.

Cała inwestycja powstała w ciągu zaledwie roku. Jej generalnym wykonawcą był Constrim, współpracujący z wieloma podwykonawcami. Za przygotowanie infrastruktury wokół budynku odpowiadała firma Haponik.

Obiekt łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesne rozwiązania i estetykę.

Obiekt integruje biuro z centrum magazynowo-logistycznym Grupy Chorten. Jego strategiczne położenie przy drodze krajowej wpłynęło na jeszcze lepszą logistykę towarową. To także łatwiejszy dostęp dla przedstawicieli producentów, którzy regularnie odwiedzają firmę ze swoją ofertą.

Sama przestrzeń biurowa to blisko 700 mkw. Każdy dział zyskał odpowiednie warunki do efektywnej pracy na rzecz sklepów partnerskich. Dwie sale konferencyjne umożliwiają zarówno kameralne spotkania biznesowe, jak i organizację szkoleń dla kilkudziesięciu osób.

– Ta inwestycja daje nam przede wszystkim możliwość dalszego rozwoju i oferowania nowych usług sklepom. Jesteśmy w stanie zorganizować u siebie szkolenia dla naszych partnerów i zespołu z całej Polski, który jest coraz liczniejszy za sprawą naszej dynamicznej ekspansji – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

Zadbano także o ekologiczne rozwiązania. Na dachu zainstalowano panele fotowoltaiczne, dzięki czemu obiekt jest samowystarczalny, jeśli chodzi o energię. Wokół biurowca roztacza się łąka kwietna, wzbogacająca ekosystem. Przy budynku posadzono dęby, które nawiązują do logotypu Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych. Ten znak znany jest już detalistom i klientom w całej Polsce.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze