Lider XXII wieku – Mateusz Grzesiak po raz pierwszy w Białymstoku!

Mateusz Grzesiak foto2

Mateusz Grzesiak, psycholog, trener i coach, pomagający ludziom i organizacjom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi m.in. z zakresu praktycznej psychologii, motywacji, komunikacji. Na jego szkoleniach i prezentacjach które prowadzi w 5 językach pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. Występuje w Brazylii, Meksyku, Anglii, Niemczech, Polsce, Kolumbii i wielu innych krajach.

25 czerwca 2015 r. w Dworze Czarneckiego w Choroszczy k. Białegostoku odbędzie się konferencja z udziałem wybitnego mówcy. Szczegóły tego wydarzenia możesz zobaczyć tutaj grzesiakwbialymstoku.evenea.pl 

DLACZEGO WARTO

Zawód Lider
Rynek rozwija się szybciej niż teorie z książek i mentalność jednostki. Mamy obecnie schyłek pionowych hierarchii i odgórnych autorytetów. Internet gwarantuje równość. 20 lat temu wierzyliśmy tytułowi magistra, a dziś wymagane są dodatkowe kompetencje i wyklarowały się zawody przyszłości. Jednym z nich jest zawód Lider.
Dlaczego jest ważny dla polskiej rzeczywistości? 40% Polaków między 18. a 29. rokiem życia chce założyć własną działalność gospodarczą, a co za tym idzie umiejętności przywódcze stanowią fundament przedsiębiorczości.

Nowy sposób zarządzania
W zarządzaniu zespołami znaczenia nabrała idea członka drużyny, gdzie każdy ma prawo do własnego zdania i wkładu, a zasady są współtworzone, a nie narzucane.
Tego typu zespoły potrzebują Lidera, który potrafi zarówno zarządzać, jak i charyzmatycznie inspirować do działania. Potrafi motywować, jest empatyczny, łatwo nawiązuje relacje i jest samoświadomy.

Dwie najważniejsze cechy współczesnego lidera – poznaj je Grzesiak zdjecie1

25-letnie badania AchieveGlobal pokazują, że ludzie traktują innych jako liderów przez pryzmat określonych cech i zachowań, które ci na co dzień demonstrują. W Polsce najważniejsze wyzwania managerów to osiąganie rezultatów i motywowanie ludzi. Jeśli lider potrafi osiągać cele i motywować ludzi to skupia wokół siebie innych i pociąga ich do osiągania ponadprzeciętnych wyników niezależnie od zajmowanego stanowiska. Nowy lider jest kreatywny, nastawiony na współpracę, kompetentny, działający z wizją, kierujący się zasadami.

WARTOŚCIOWE KONTAKTY BIZNESOWE

Czego nauczysz się na tym wydarzeniu? 
To wydarzenie pokaże Ci na czym polega Zawód Lider oraz nauczy Cię dokładnie jak wdrożyć dwie najważniejsze cechy współczesnego Lidera. Ponadto nauczy Cię skutecznej komunikacji ze swoim zespołem. Gwarantuje Ci podróż przez najnowocześniejsze trendy leadershipu i rozwiązania dzięki, którym będziesz Liderem wyjątkowo skutecznym i na czasie.

Na szkoleniach i prezentacjach Mistrza coachu pojawia się kilkanaście tysięcy osób rocznie. W tym wiele znanych, chętnych nowej wiedzy partnerów biznesowych, ludzi nastawionych na rozwój. To bogata sieć kontaktów umożliwiająca Ci poszerzenie jak i nabycie nowych znajomości mogących rozpocząć korzystne dla Ciebie i Twojej przyszłości transakcje.

WYJĄTKOWA ATMOSFERA
Edu-sci-tainment – to motyw przewodni wszystkich konferencji i szkoleń trenera. Wykłady Mateusza Grzesiaka są zbalansowane zastrzykiem różnych emocji. Taki rodzaj atmosfery i wykładu budowany jest nie bez przyczyny. Przekonasz się na jak długo w Twojej pamięci pozostaną najważniejsze elementy wykładu. Zobaczysz jak szybko i efektywnie zapamiętasz to co trener ma Ci do przekazania i co w najbliższej Twojej przyszłości będzie miało zastosowanie w celu osiągania Twoich indywidualnych sukcesów.

Bilety do nabycia bezpośrednio u organizatorów
Marta Żukowska
tel. 517-245-751
email: martazukowska.byas@gmail.com
lub na stronie grzesiakwbialymstoku.evenea.pl

Organizator

Firma – Touch of a heart LTD
adres: Sutton Hall Road 71 TW5 OPX Hounslow

Partner wydarzenia – Fundacja Rozwiązania HR

Patronat medialny – portal PrzedsiębiorczePodlasie.pl

 

Komentarze

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/fkfut/domains/przedsiebiorczepodlasie.pl/public_html/wp-content/themes/milkit/single.php on line 34