Ponad 30 Biedronek w Białymstoku pracuje przez całą dobę. Tak samo Kaufland

W całym kraju ponad 600 sklepów sieci Biedronka otwartych jest całodobowo. W samym Białymstoku takich punktów jest 32, w Suwałkach – 9, w Łomży – 8. Dodatkowo, dodatkowo ponad 2350 sklepów sieci w Polsce jest czynnych co najmniej do godz. 23.30. Podobnie zareagował np. Kaufland – w 16 jego placówkach, w tym znajdującej się w Białymstoku, zakupy można robić przez całą dobę, w pozostałych od 6 do 23. Firmy tłumaczą, że dzięki temu klienci otrzymują możliwość dokonania wygodnych zakupów z zachowaniem niezbędnego dystansu społecznego w porze, która im najbardziej pasuje. Tak, żeby ruch rozkładać bardziej równomiernie.

– Otrzymujemy pozytywne informacje zwrotne od klientów, że Akcja24 jest potrzebna. Dlatego konsekwentnie, zgodnie z zapowiedziami wszędzie, gdzie to możliwe pracujemy nad tym, by nasze sklepy mogły jak najbardziej komfortowo obsłużyć klientów dzięki dłuższym godzinom otwarcia. To nasza tradycja w Akcji24, że dla klientów po 22.00 przygotowaliśmy również dodatkową ofertę promocyjną – powiedział Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

Klienci, którzy zdecydują się na wizytę w sklepach sieci Biedronka w godzinach między 22.00 a 6.00 rano, mogą oni liczyć na to, że przy zakupie produktów za 99 zł z kartą Moja Biedronka otrzymają voucher na 15 zł do wykorzystania przez następne 2 dni na kolejne zakupy za kwotę co najmniej 99 zł.

Także sieć Kaufland tłumaczy, że wyszła naprzeciw potrzebom klientów, którzy w związku z pandemią i ograniczeniami dotyczącymi m.in. liczby osób mogących przebywać w markecie, chcieliby zrobić zakupy w godzinach nocnych. W Podlaskiem to białostocki market czynny jest przez 24 godziny, a pozostałe sklepy w listopadzie w godzinach 6.00 – 23.00.

Red. PP, fot. Biedronka

Komentarze