Wschodni Klaster Budowlany – targi Dach & Holz w Kolonii, Niemcy oraz BUDMA 2018 w Poznaniu za nami!

DACH & HOLZ

W dniach 20-23.02.2018 r. w Koloni trwały Międzynarodowe Targi Dachów i Drewna – Dach & Holz 2018. Nie mogło tam zabraknąć stoiska Wschodniego Klastra Budowlanego oraz firm klastrowych. W targach brały udział firmy Keylite RW Polska Sp. z o.o. oraz ZFO Sp. z o.o. Pierwsze dni okazały się sporym sukcesem. Stoisko Klastra Budowlanego cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających targi w Niemczech.

Międzynarodowe Targi DACH&HOLZ są największym na świecie wydarzeniem branżowym w dziedzinie technologii budowy dachów, ścian i techniki uszczelnieniowej. Targi skupiają zainteresowanie przede wszystkim przedsiębiorców świadczących usługi z zakresu robót stolarskich i dekarskich, producentów dachów i konstrukcji drewnianych.

BUDMA

W dniach 30.01 – 02.02.2018 r. odbywały się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Nie mogło tam zabraknąć Wschodniego Klastra Budowlanego oraz firm klastrowych. Na dużym stoisku swoje produkty i usługi prezentowali m.in. firmy: 13 VIP, TIS Group, VEMAR, UNICELL POLAND, BLYWEERT Aluminium, LAINER, P.W. VIKKING KTS, ALUPOL-CMDRUK, IRENEUSZ KOZŁOWSKI S.A., GLOBART Print, TOP S.A., Phoenix Distribution Ltd.

Komentarze