Agencja z Białegostoku w światowym finale konkursu Google

Sempai już trzeci rok z rzędu została nominowana do Premier Partner Awards – prestiżowej nagrody, w której Google wyróżnia najlepsze agencje SEM z całego świata. Oprócz firmy z Białegostoku, do kolejnego etapu konkursu dostało się jedynie 10 polskich agencji. O tym, czy Sempai stanie na podium, dowiemy się już w połowie października na konferencji Google Partners Accelerate w Dublinie.

Premier Partners Awards 2018 to już trzecia edycja prestiżowego konkursu, w którym Google nagradza najlepsze agencje SEM z całego świata. Aby otrzymać nominację, trzeba wykazać, że prowadzone kampanie digital marketingowe cechuje wyjątkowa innowacyjność i ponadprzeciętne wyniki, bezpośrednio prowadzące do wzrostu biznesu klientów.

Google ogłosił właśnie listę finalistów w sześciu kategoriach: Search Innovation, Display Innovation, Mobile Innovation, Shopping Innovation, Video Innovation i Grow Businesses Online. Z naszego regionu, czyli kilkudziesięciu kraków Europy, Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki, do kolejnego etapu przeszło jedynie ok. stu topowych agencji. Prócz Sempai do prestiżowej nagrody zostało nominowanych jedynie 10 polskich firm, czyli: SalesTube, iProspect Poland, They.pl, Up & More, Semahead, Verseo, Bluerank, Mindshare Polska, DevaGroup i PromoTraffic.

Dostaliśmy nominację w kategorii Shopping Innovation za kampanię realizowaną dla evita.sklep.pl. W zgłoszonym case study pokazaliśmy, w jaki sposób osiągnęliśmy sukces w trudnej do reklamowania w AdWords branży, jaką są leki i suplementy diety, skalując przy tym kampanię ponad trzykrotnie – wyjaśnia Sebastian Suma, CEO Sempai.

O tym, czy Sempai stanie na podium, dowiemy się już w połowie października na konferencji Google Partners Accelerate w Dublinie.

Światowi eksperci już po raz kolejny wyróżnili kampanie realizowane przez Sempai w ramach Premier Partner Awards. W ubiegłym roku agencja otrzymała aż pięć nominacji (najwięcej w Polsce) i stanęła na podium w kategorii Display. W nagrodę wraz z 12 wyróżnionymi agencjami reprezentowała nasz region na uroczystej gali w Nowym Jorku. Z kolei w Premier Partner Awards 2016 otrzymała dwie nominacje w kategoriach: Search i Shopping.

Listę wszystkich nominowanych można znaleźć tutaj: https://premierpartnerawards.withgoogle.com/en_gb/winners

Sempai to agencja SEM już od 12 lat działająca w obszarze marketingu w wyszukiwarkach internetowych oraz analityki webowej. Jej specjalnością jest obsługa sklepów internetowych w zakresie marketingu konwersji. Organizator cyklicznych spotkań dla branży e-commerce w największych miastach w Polsce (w tym w Białymstoku) – InCommerce. Sempai jest certyfikowanym Google Partner Premier. Posiada oddziały w Białymstoku, Krakowie i Częstochowie.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze