AskDom zaprasza na Śniadania Biznesowe

Ask Business – pod takim hasłem co dwa tygodnie będą się odbywać Śniadania Biznesowe, organizowane przez portal AskDom, należący do Grupy Goldwing. Eventy dedykowane będą firmom działającym w sektorze budowlanym i z branż pokrewnych. Pierwsze spotkanie przy porannej kawie odbyło się 29 września w Hotelu Traugutta w Białymstoku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

– Jesteśmy regionalnym portalem z ogłoszeniami nieruchomości oraz wizytówkami firm związanych z tą branżą. Można powiedzieć, że regionalny rynek nieruchomości i problemy z nim związane znamy jak własną kieszeń, dlatego też chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z deweloperami, biurami nieruchomości i przedstawicielami szeroko pojętej branży budowlanej. Dlatego też rozpoczęliśmy cykl Śniadań Biznesowych – mówi Karol Serwatko, właściciel portalu AskDom.

Główną ideą Ask Business będzie integracja środowiska biznesowego, ale przede wszystkim przekazywanie najistotniejszej wiedzy i informacji będących w obszarze zainteresowania podmiotów gospodarczych. Podczas spotkań będą możliwe spotkania z prawnikami, doradcami finansowymi i specjalistami z innych dziedzin.

Jakie inne korzyści zapewni uczestnictwo w śniadaniach organizowanych przez AskDom?

– Będzie to na pewno wymiana kontaktów i poleceń wśród wielu różnych branż. Jako organizator podczas śniadań zapewniamy szkolenia i zapraszamy uznanych ekspertów, prowadzimy działania marketingowe, wizerunkowe i wspieramy sprzedaż – dodaje Karol Serwatko.

Podczas pierwszego Śniadania Biznesowego sala konferencyjna wypełniona była po brzegi. Uczestniczyło w nim ponad 60 przedstawicieli firm.
Kolejne spotkanie za niespełna dwa tygodnie.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze