Białostoczanka zmierzy się z mistrzami stylizacji paznokci. Powtórzy ubiegłoroczny sukces?

Małgorzata Ciborowska, stylistka paznokci, która w ubiegłym roku została mistrzynią w trzech kategoriach Mistrzostw Nails Ollympic Show, znów stanie do rywalizacji. Czy uda jej się powtórzyć sukces i zwyciężyć też w tym roku? Trzymamy kciuki!

Stylistka od kilku miesięcy przygotowuje się do startu w kolejnych mistrzostwach, które w tym roku rozszerzają swoją formułę na Nails Olympic International.

Zawody odbędą się podczas targów kosmetycznych Beauty Vision, gdzie wystawcy z całego kraju zaprezentują światowe trendy w make upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej, stylizacji paznokci oraz wielu innych dziedzinach branży beauty. Do zmagań przystąpią najlepsi specjaliści z poszczególnych dziedzin.

Wygrane z zeszłego roku awansowały Ciborowską do wyższej dywizji. Tym razem wystartuje aż w czterech konkurencjach, które będą jeszcze trudniejsze.

W tym roku rywalizować będę z mistrzami mistrzów, co jest dla mnie ogromnym wyzwaniem. Będą niezwykłe emocje, które czuję już teraz – mówi Małgorzata Ciborowska. – Pojawiła się również nowa, bardzo wymagająca konkurencja, która pokaże, co kto potrafi w całej okazałości. Dostaniemy zdjęcie z twarzą i w przeciągu 90 min będziemy musieli wiernie odzwierciedlić ją na tipsie.

Malowanie miniaturowych twarzy jest niezwykle trudne, szczególnie w tak krótkim czasie i specyficznej powierzchni, jaką jest tips. By wiernie oddać portret, maluje się go sześć do ośmiu godzin. W tym roku poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko.

To ciężki czas dla mnie i mojej rodziny. Maluję codziennie przez osiem godzin. Treningi zaczęłam w styczniu, a już w grudniu miałam gotowe projekty swoich prac do konkurencji, w których tematy są znane wcześniej. W tym roku są to wikingowie. Ubiegłoroczny motyw brzmiał: „Houston – mamy problem” – opowiada Małgorzata.

Czy białostoczanka pokona rywalki i stanie na podium, przekonamy się już niebawem. Mistrzostwa odbędą się w najbliższy weekend, 5 – 7 kwietnia 2019 r., w Poznaniu.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze