W biznesie rywalizują jednocześnie współpracując. Teraz zmierzą się w turnieju

Metalklaster CUP – turniej piłkarski futsalu o Puchar Klastra Obróbki Metali odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznegow Białymstoku przy ul. Ks. Stanisława Suchowolca.

W turnieju wezmą udział przedsiębiorstwa na co dzień konkurujące ze sobą, a jednak potrafiące współpracować w ramach klastra i chcące aktywnie spędzić czas. Zmierzy się w nim 9 drużyn, firm członkowskich i partnerów strategicznych Klastra Obróbki Metali: Alex, Budrad, Lohr Polska (Polinvest), Stal-Montaż, ChM, Promotech, PORTA, „Mechaniak”, UwB.

– Metalklaster CUP służy integracji oraz pogłębianiu współpracy pomiędzy firmami członkowskimi i partnerami strategicznymi – mówi Sebastian Rynkiewicz, koordynator KOM. – Tak jak w ubiegłym roku stawiamy na mnóstwo dobrej zabawy, pozytywną energię i promowanie zdrowej konkurencji.
12 drużyn, a wśród nich firmy członkowskie i partnerzy strategiczni KOM, ponad 100 zawodników, dużo emocji i niesamowita atmosfera – tak wyglądała pierwsza edycja zawodów, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku. Na prośbę uczestników, którym spodobała się formuła turnieju, impreza ma szansę trwale wpisać się w harmonogram działań Klastra.

Sponsorem turnieju jest firma Technology Applied wykorzystująca przemysłowe technologie druku 3D. Partnerem i sponsorem atrakcyjnych nagród jest firma motoryzacyjna Rycar Sp. z o.o. Sp. K., która rozważa możliwość przystąpienia do struktur Klastra Obróbki Metali.

Piotr Walczak

Komentarze