Biznesowe Centrum Sedna – wystartował projekt nakierowany na nowe biznesy i nowe firmy

W czwartek, 28 marca 2019 r., odbędzie się spotkanie 0.2 nowego projektu w Białymstoku, który docenia młode biznesy, widzi szansę w nowych firmach i chce pomagać w biznesowych krokach tym, którzy doszli do tzw. szklanego sufitu. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Konferencyjnym SoftwareHut przy ulicy Sienkiewicza 112, start o godzinie 16.30. Pomysł skierowany jest do młodych biznesów nie tylko z Białegostoku.

Bliżej o Biznesowym Centrum Sedna

To projekt, który daje możliwości i to, czego mocno brakuje zdolnym, wchodzącym na rynek: wsparcie, warsztat, wiedzę i w rezultacie otwarte drzwi do dobrze działającej firmy. Młode, podlaskie biznesy potrzebują wsparcia i merytorycznego, i warsztatowego. Biznesowe Centrum Sedna takie właśnie wsparcie proponuje w cyklu i strukturze spotkań.

Pomysł Szkoły Inspiracji wziął się z ogromnej potrzeby ludzi przedsiębiorczych, którzy mają odwagę wejść w świat biznesu, zawalczyć o marzenia, mają pomysł, predyspozycje, brakuje im jedynie warsztatu i wiedzy. To też projekt mocno nastawiony na współpracę, komunikację miedzy uczestnikami. Organizatorzy wiedzą, że przedsiębiorcze działanie potrzebuje otwartości, wsparcia, relacji, bo aktualny nasycony rynek bywa surowy dla nowych biznesów. Pomysł zaproszenia do nauki, mentoringu, to jedno, ale Biznesowe Centrum Sedna w założeniu organizatora jest strukturą wspierającą, a zatem działaniem cyklicznym.

Adresaci projektu

Projekt skierowany jest do młodych biznesów nie tylko wiekiem, ale też stażem funkcjonowania. Jeżeli więc jesteś przedsiębiorcą od kilku miesięcy, roku czy dwóch lat – ten projekt jest dla ciebie. Prowadzisz startup, jednoosobową działalność gospodarczą, którą chcesz rozwinąć i szukasz kierunku, chcąc nabrać wiatru w biznesowe żagle, to znajdziesz tu swoje miejsce.

Spotkanie i… co na nim?

Na uczestników czekają: trzy godziny z konkretnymi zagadnieniami, warsztatowe działanie, krótkie prezentacje i networking, do tego merytoryka oparta o tematy, które na poprzednim spotkaniu wymienili uczestnicy. Oni mają wiele do powiedzenia w BCS.

Poprzednie spotkanie przyniosło mnóstwo wiedzy, wniosków oraz osób, które już zadeklarowały swoje uczestnictwo.

Informacje i zapisy na https://bcs.szkolainspiracji.pl/

Portal Przedsiębiorcze Podlasie objął wydarzenie patronatem medialnym.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze