,

Chcesz wystąpić w teledysku znanej piosenkarki? Paulla szuka statystów z Białegostoku i okolic!

Paulla 1 marca 2021 roku nagrywa w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku teledysk. Poszukiwani są statyści z Białegostoku i okolic. Poniżej opisujemy, jakie wymagania powinni spełnić idealni kandydaci. Bo oprócz znanych osób, które wystąpią w produkcji, artystka postanowiła zaprosić do niej również swoich fanów – odważnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań.

Paulla – tej wokalistki przedstawiać nie trzeba. Zna ją cała Polska dzięki hitowi „Od Dziś”, który ma ponad 24 miliony wyświetleń. Artystka na której koncie są same platynowe i złote płyty, zaśpiewała w duecie ze znanym na całym świecie Garou oraz z polskim DJ-em Adamusem.

Paulla wraca w wielkim stylu. Jej najnowszy singiel, który ukaże się wiosną – „Nikt tak nie kocha”, skomponował Adam Konkol, założyciel zespołu Łzy i twórca jej największych hitów. Stare przysłowie mówi, że zwycięskiej drużyny się nie zmienia i oboje muzyków wróciło do współpracy, aby odnieść spektakularny powrót na polską scenę muzyczną.

„Nikt tak nie kocha” to ogromna produkcja z orkiestrą, chórami, saksofonem, skrzypcami. Piosenka porusza i łapie za serce – każdego. Teledysk do utworu będzie kręcony 1 marca w – jak podkreśla managment wokalistki – jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, czyli Operze i Filharmonii Podlaskiej. W teledysku wystąpią goście specjalni, znani z pierwszych stron gazet, natomiast Paulla chciała również zaprosić do udziału swoich fanów, odważnych ludzi którzy nie boją się wyzwań i chcą z nią wystąpić. Nowa Paulla, nowy singiel, wielki powrót, ten rok będzie należał do niej!

Mieszkańcy Białegostoku i okolic: chcecie przeżyć przygodę życia? Statyści na plan teledysku Paulli pilnie poszukiwani.

Jeżeli jesteś odważną osobą, która chce wziąć udział w najnowszym projekcie Paulli, zgłoś się.

Paulla, której teledyski mają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń poszukuje:

 • osób charakterystycznych, wyróżniających się np: kolorem włosów lub ich brakiem, posturą, brodą, osób które maja w sobie coś innego, przyciągającego,
 • osób innej narodowości: o innym pochodzeniu, kolorze skóry, korzeniach,
 • Hindusów: kobietę, mężczyznę lub parę,
 • Azjatów z dzieckiem: kobietę, mężczyznę lub parę,
 • Turków: kobietę, mężczyznę lub parę,
 • polskiej rodziny z dzieckiem, dziećmi,
 • nastolatków: dziewczynę, chłopaka lub parę,
 • staruszków: małżeństwo, parę, przyjaciół w starszym wieku, babcie z synem, z córką lub wnuczkami (50+, 60+, 70+, 80+)
 • wytatuowanych na całym ciele lub/oraz z piercingiem: kobietę, mężczyznę lub parę,
 • puszystych: którzy kochają siebie i swoje ciało, kobietę, mężczyznę lub parę,
 • innych: którzy uważają, że nie ma ich na tej liście a powinni wystąpić.

Osoby, które chcą wystąpić w teledysku, powinny wysyłać zgłoszenia zgłoszenia na adres e-mail: biuro@paulla.pl wraz ze zdjęciami, numerem telefonu, określeniem miejscowości zamieszkania. W tytule prosimy należy wpisać rodzaj roli, zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze