Dailies Total – soczewki, które w niczym Cię nie ograniczają

Czy chcesz cieszyć się doskonałym widzeniem, a zarazem mieć pełną swobodę ruchów, bezproblemowo uprawiać aktywności i czuć pełen komfort życia? Jeśli tak, to niestety – okulary nie pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. Jest jednak i dobra wiadomość – umożliwią go natomiast soczewki korekcyjne.

Aby mieć pewność co do skuteczności ich działania, warto postawić na sprawdzoną markę, która cieszy się zaufaniem milionów ludzi na świecie. Taka marka to Dailies Total od firmy Alcon. Dowiedz się, co sprawia, że są najlepszym wyborem i cieszą globalną popularnością.

Soczewki Dailies Total – doskonały wybór dla osób ceniących jakość

Pierwszym, co zwraca uwagę na soczewki Dailies Total, to sam materiał ich wykonania. Jest to Delefilcon – specjalne połączenie silikonu z hydrożelem. W efekcie są elastyczne, lekkie i zapewniają doskonałą przyczepność do gałki oka. Dlatego po ich założeniu praktycznie nie odczuwa się, że ma cokolwiek w oku, a mimo to doskonale się widzi. Ponadto wyposażono je w autorską, wręcz rewolucyjną na rynku optycznym technologię gradientu uwodnienia. Oznacza to w praktyce, że przez cały czas użytkowania są optymalnie nawilżone, dzięki czemu eliminowane jest ryzyko wysuszenia, powodujące odczuwalny dyskomfort.

Dlatego soczewki Dailies Total sprawdzą się równie dobrze w klimatyzowanym pomieszczeniu, jak i podczas pobytu w miejscach pełnych słońca. Dzięki gradientowi uwodnienia uczucie suchego oka już więcej nie będzie Cię dotyczyć, a ponieważ Delefilcon równocześnie pozwala na docieranie do oka odpowiedniej ilości tlenu, eliminuje w ten sposób pojawianie się popękanych żyłek, nie mówiąc już o bardzo pozytywnym wpływie na sam wzrok.

Dailies Total – dla kogo?

Czy każdy może korzystać z soczewek firmy Alcon? Są one przeznaczone dla osób mających problemy z widzeniem na bliskie oraz dalekie odległości. Osoby mające astygmatyzm lub prezbiopię (starczowzroczność) otrzymują do dyspozycji inne linie soczewek od tego producenta. Soczewki Dailies Total 1 przeznaczone są do noszenia w trybie jednodniowym, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Zakładane są po przebudzeniu, a przed udaniem się na nocny spoczynek wyjmowane z oczu i wyrzucane. Następnego dnia wyjmujesz ze sterylnego blistra nową parę i już możesz cieszyć się doskonałym widzeniem przez cały dzień.

Dlatego właśnie soczewki Dailies Total są dostępne w opakowaniach liczących sobie po 30 sztuk. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że mają one taką samą moc, więc w przypadku, gdy każde Twoje oko potrzebuje odmiennej, musisz nabyć dwa różne opakowania. Nie powinno być z tym problemu. Jeśli zajrzysz na stronę internetową trendyopticians.pl lub do któregoś salonu stacjonarnego sieci (znajdują się w największych polskich miastach), znajdziesz tam soczewki Dailies Total 1 w szerokim wyborze. A co warto podkreślić – są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Doskonałe widzenie nie musi Cię dużo kosztować – przekonaj się o tym już dzisiaj, odwiedzając Trendy Opticians!

Artykuł partnerski

Komentarze