Grajewski Mlekpol rozda 670 litrów Maślanki Mrągowskiej

Spółdzielnia mleczarska z Grajewa to nie tylko największy producent mleka i produktów mlecznych na Podlasiu, ale i w Polsce. W ostatnią sobotę czerwca, podczas Dni Mrągowa, zorganizuje familijny piknik. Zachęcamy do odwiedzenia go mieszkańców naszego regionu, którzy w tym czasie będą wypoczywali w tym popularnym ośrodku turystycznym.

Po fantastycznym przyjęciu przez mieszkańców i turystów Mrągowa zeszłorocznego Święta Maślanki Mrągowskiej, postanowiliśmy wspólnie z władzami miasta Mrągowo ponownie zaprosić wszystkich do wspólnej rozrywki i biesiady. Gwarantujemy jeszcze więcej atrakcji niż rok temu. Będzie niebanalny poczęstunek, konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne, gry i zabawy dla całych rodzin. Ratownicy WOPR nauczą udzielania pierwszej pomocy pod hasłem „Bezpieczne wakacje nad wodą”. Z okazji obchodów 670-lecia miasta Mrągowo, z tylu właśnie litrowych kartonów popłynie pyszny mleczny regionalny napój w różnych smakach – mówi Kamila Syroka, rzeczniczka prasowa SM Mlekpol w Grajewie.

30 czerwca, w trakcie corocznych Dni Mrągowa, od godz.11 odbywać się będzie II Święto Maślanki Mrągowskiej – wielki familijny piknik Mlekpolu. W centrum Mrągowa, nad samym jeziorem, na Skwerze Jana Pawła II, do godz. 16.30 na odwiedzających czekają m.in.: warsztaty i pokazy kulinarne w wykonaniu szefa kuchni Marcina Budynka, zajęcia sportowe i edukacyjne, specjalne warsztaty kulinarne dla najmłodszych. Propozycją dla całych rodzin są zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców. Wydarzenie poprowadzi popularna i lubiana dziennikarka telewizyjna Marta Manowska.

Red. PP / mat. pras.

Komentarze