Jak znaleźć idealny samochód? Poznaj usługę dopasowania auta do twoich potrzeb!

Zakup samochodu, używanego to zawsze poważne przedsięwzięcie. W końcu wiąże się to ze sporym wydatkiem, a pojazd ma służyć przynajmniej kilka lat. Mało kto ma dziś tyle wolnego czasu, by przeszukiwać internet w poszukiwaniu idealnego dla siebie auta, dobierać kolor czy wyposażenie, a potem odwiedzać poszczególnych sprzedawców, sprawdzać stan techniczny i uzgadniać ostateczną cenę. Tu z pomocą przychodzi firma EkspertCar, której eksperci wyszukają dla kupującego auto zgodnie z jego wytycznymi i preferencjami, a ponadto rzetelnie ocenią stan techniczny pojazdu.

EkspertCar to uznana już i prężnie rozwijająca się marka. Zdobyła uznanie klientów w zakresie sprawdzania stanu technicznego samochodów przed zakupem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kierowców, wprowadziła też usługę polegającą na wyszukaniu samochodu takiego, jakiego konkretnie oczekuje kupujący.

– Zdajemy sobie sprawę, że samodzielne poszukiwanie samochodu wiąże się z czasem, wydatkami, ale też stresem i niepewnością, czy finalnie tak zwane cztery kółka nie będą niekończącymi się wizytami u mechaników – mówią przedstawiciele firmy EkspertCar. – Sporo osób zgłasza się do nas mając problemy ze znalezieniem odpowiedniego auta. Przeszukują portale internetowe, gdzie do poszczególnych ogłoszeń nie można mieć zastrzeżeń, a na miejscu u sprzedawcy rzeczywistość okazuje się zupełnie inna. My tę drogę, trwającą czasem wiele miesięcy od poszukiwań do finalizacji transakcji klientom znacznie skracamy.

Nie ma co ukrywać, że chcąc kupić auto najczęściej kierujemy się ceną. Do czynienia można mieć albo z „nie lada okazją”, albo kosztami wyższymi niż tzw. średnia rynkowa. Oba schematy, niestety, nie rzadko są manipulacjami handlarzy. W pierwszym przypadku często dość szybko wychodzą sprytnie ukryte usterki i wady, w drugim – podobnie, z tym że tutaj zawyżona cena ma wzbudzić zaufanie kupującego.

I tu wracamy do oszczędności czasu i pieniędzy. EkspertCar oferuje wyszukanie auta zgodnie z preferencjami klienta – więcej szczegółów na stronie www.ekspertcar.pl/wyszukanie-auta.

– Jesteśmy lekarstwem na zepsuty rynek motoryzacyjny oraz na stres związany z poszukiwaniem pojazdu – przekonują fachowcy firmy. – Wyszukujemy auta według wcześniej ustalonych kryteriów. Przygotowywane propozycje są przez nas odpowiednio weryfikowane. Bierzemy pod uwagę wiele aspektów, od telefonicznej weryfikacji, poprzez czarną listę miejsc na naszej mapie i szereg innych czynności, których – z oczywistych względów – nie ujawniamy.

Cała operacja trwa kilka dni lub tygodni wszystko uzależnione jest od stopnia trudności zlecenia. Finalnie klient oczywiście może zrezygnować z zakupu wybranego pojazdu, niemniej powierzając sprawy w ręce ekspertów może mieć pewność, że proponowane auta nie tylko będą spełniały pożądane kryteria, ale zostaną również zweryfikowane pod kątem stanu technicznego czy historii serwisowej. To znacząco ogranicza kupno samochodu z ukrytymi wadami.

Red. PP

Komentarze