Na to czekali klienci. Chorten w dawnym Tesco już otwarty [ZDJĘCIA]

Kolejny sklep pod szyldem Chorten został otwarty w Białymstoku tuż przed świętami. Nowe handlowe miejsce na mapie miasta to ul. Białostoczek 1/1, tam, gdzie wcześniej działało Tesco.

Na ten sklep czekało wielu klientów z sąsiedztwa, którzy byli przyzwyczajeni, że w tej lokalizacji działa supermarket. Nowe Delikatesy U Chłopców, działające w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten otworzyły się w czwartek, 20 grudnia, w samo południe. Pierwsi klienci mogli liczyć na degustacje marek JBB i Z Podlaskiej Spiżarni. Była też zabawa w „koło fortuny” z prezentami dla najmłodszych.

Powierzchnia handlowa tego sklepu to 230 mkw. Klienci obsługiwani są przy dwóch stanowiskach kasowych. W placówce są działy z warzywami i owocami, pieczywem, lada z mięsem, wędlinami, garmażerką i rybami oraz lodówki z nabiałem, wędlinami pakowanymi, napojami i piwami. Mocno rozbudowany jest dział alkoholowy z wyborem m.in. win i piw regionalnych.

Klienci kupią tu także produkty pakowane topowych i regionalnych producentów. Zadbano o ekspozycję marki własnej Grupy Chorten – Z Podlaskiej Spiżarni na specjalnym regale. Artykuły gospodarstwa domowego, środki czystości i kosmetyki – tego też nie mogło zabraknąć w osiedlowych delikatesach.

Bardzo się staraliśmy, by zatowarować sklep i uruchomić go jeszcze przed świętami. Wielu klientów od tygodni dopytywało, kiedy w końcu otwieramy i liczymy, że spełniliśmy ich oczekiwania – mówi Paweł Florczyk, jeden z właścicieli Delikatesów U Chłopców.

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze