Najlepsi pracodawcy. Kto zwycięży w tym roku?

Wielkimi krokami zbliża się szósta edycja Wschodniego Kongresu Gospodarczego – wydarzenia odbywającego się w Białymstoku, w 2019 zaplanowanego na 25-26 września. Po raz kolejny wyłonionych zostanie wtedy dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy.

Rozpoczyna się tegoroczna edycja prestiżowego konkursu „TOP Pracodawca Polski Wschodniej”, w którym redakcja PulsHR.pl oraz Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego, nagrodzą najlepszych pracodawców z województw podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Celem konkursu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców – firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju – którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy i dobrą strategią human resources.

Chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmują też naturalnie wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym.

Poprzednie edycje konkursu TOP Pracodawca Polski Wschodniej dowiodły, że przy udziale doborowego grona partnerów i dzięki organizacyjno-medialnemu wsparciu Wschodniego Kongresu Gospodarczego, projekt stał się platformą promocji przedsiębiorstw, łączących sukces biznesowy z aktywną i odpowiedzialną obecnością na rynku pracy.

Zgłoszenia – do 5 sierpnia 2019 r. Wyróżnienia zostaną wręczone podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego.

W ubiegłym roku nagrody trafiły do firm: CEDC International (Polmos Białystok), Spółka PGE Dystrybucja, Danwood, Grupa Track Tec, Pronar, Fabryka Kotłów Sefako, NSG Group i Prografix.

Red. PP, fot. mat. pras. (zdjęcie laureatów z 2018 r.)

Komentarze