Najlepsze firmy pożyczkowe w Białymstoku

fot. whitepress

Masz pilny, niespodziewany wydatek, ale nie chcesz pożyczać pieniędzy od rodziny? Mieszkając w Białymstoku, masz sporo możliwości. Poznaj je, aby wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie – sprawdź, gdzie możesz udać się po pożyczkę.

Stacjonarnie lub online – jaki sposób złożenia wniosku będzie dla ciebie najwygodniejszy?

Mieszkając w Białymstoku, możesz skorzystać z bardzo bogatej oferty banków, firm pozabankowych i osób prywatnych udzielających pożyczek.

W zależności od tego, jak szybko chcesz otrzymać pieniądze i twoich przyzwyczajeń, wniosek o pożyczkę możesz złożyć zarówno osobiście w placówce wybranej firmy, jak i online.

Pierwszą możliwość dają m.in. banki i firmy pozabankowe, które prowadzą stacjonarne punkty. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy, że udasz się do wybranej placówki, a następnie porozmawiasz z doradcą klienta, który przygotuje wniosek. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut. Jeżeli zastanawiasz się nad pożyczką od osoby prywatnej, to z pewnością nie obejdzie się bez osobistego spotkania, podczas którego zostaną ustalone warunki pożyczki i przygotowana zostanie umowa.

Jeżeli chodzi o drugą możliwość, czyli zawnioskowanie o pożyczkę online, opcja ta jest udostępniana zarówno przez banki, jak i firmy pozabankowe. Różnica jest jednak znaczna. Bank nie rozpatrzy wniosku w weekend, a dodatkowo przelew – w przypadku pozytywnej odpowiedzi kredytowej – wyjdzie wyłącznie z rachunku należącego do banku. Mając konto w innym banku niż ten, w którym starasz się o pożyczkę, musisz uzbroić się w cierpliwość – bardzo prawdopodobne, że pieniądze zostaną zaksięgowane na twoim rachunku dopiero po kilku dniach.

Jaką firmą pozabankową wybrać?

Białystok nie jest wyjątkiem, gdy mowa o dynamicznym powstawaniu kolejnych firm pozabankowych. Jeżeli zdecydowałeś, że skorzystasz z oferty właśnie takiego podmiotu, to pozostaje pytanie, którą wybrać. Z pomocą przychodzą zestawienia polecanych firm. Przykładowy ranking jest dostępny pod adresem: https://centrumpozyczek24h.pl/pozyczki-bialystok.

Na podanej wyżej stronie internetowej znajdziesz informacje zarówno o firmach działających stacjonarnie, jak i internetowo. Gdy mowa o pożyczkach przez internet, to zainteresowani nie tylko otrzymują listę zaufanych pożyczkodawców, lecz także podstawowe informacje o oferowanych produktach. Poza maksymalną kwotą, o jaką może wnioskować klient, mowa również o czasie spłaty. Te dane są kluczowe przy wybieraniu najlepszej oferty.

Dotychczas nie pożyczałeś pieniędzy? Sprawdź, o czym pamiętać

Jeżeli dotychczas nie zdarzyło się, że musiałeś zawnioskować o pożyczkę, to pamiętaj, że taką w firmie pozabankowej możesz otrzymać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Pożyczki za 0 zł – bo tak najczęściej są nazywane – są dostępne wyłącznie dla nowych klientów i są udzielane na okres maksymalnie 30 dni.

Zadłużając się po raz pierwszy, nie masz wiedzy na temat aktualnego rynku produktów pozabankowych, nie wiesz również, które firmy są godne zaufania. Właśnie dlatego nie powinieneś ryzykować, ale zdecydować się skorzystać choćby z powyższego zestawienia. W ten sposób unikniesz m.in. wyłudzenia danych osobowych. Możesz mieć również pewność, że firma, którą wybrałeś, działa w rzetelny sposób i nie ukrywa rzeczywistych kosztów pożyczki.

Artykuł sponsorowany

Komentarze