Najlepsze firmy w Michałowie odebrały Skrzydła Przedsiębiorczości

Podczas balu charytatywnego na rzecz Liceum Ogólnokształcącego w Michałowie, jaki miał miejsce kilka dni temu w Gospodzie w Michałowie, obyła się również gala wręczenia nagród Skrzydła Przedsiębiorczości. Kapituła konkursu zebrała się wcześniej i wytypowała firmy, których działalność w gminie należy docenić. Ale dla wszystkich nagrodzonych wytypowanie do nagrody właśnie ich firmy było dużą niespodzianką.

– To było bardzo miłe spotkanie, świetna zabawa i ogromna niespodzianka, że nasza firma została Inwestorem Roku. Bardzo duże i bardzo miłe zaskoczenie i oczywiście ogromna motywacja do dalszej pracy – przyznaje Tomasz Paliwoda z firmy TMK PROJECT s.c.

– Wiedzieliśmy, że takie nagrody były przyznawane już w ubiegłym roku, ale w tym roku pierwszy raz dla nas! Naprawdę ogromna niespodzianka – dodaje Jakub Gryko z firmy Sorbus, Pracodawca Jutra.

– To było dla mnie tak duże zaskoczenie i tak ogromne wzruszenie, że aż zabrakło mi słów i przez chwilę musiałam się zastanowić i zebrać myśli, by coś powiedzieć. A zazwyczaj nie narzekam na to, że nie wiem, co powiedzieć – przyznaje Elżbieta Laszczuk z firmy LIMPIAR.

Firma istnieje drugi rok na rynku i odebrała trofeum w kategorii Debiut Roku.

Izabela Konikowska z Domu Pomocy Społecznej w Garbarach też była mile zaskoczona nagrodą za Całokształt Działalności, jaką otrzymali:

– Bardzo miłe i bardzo duże zaskoczenie. Cieszymy się bardzo za uznanie, jakie – poprzez tę nagrodę – otrzymaliśmy.

Ryszard Łukaszuk przyznaje, że był mniej zaskoczony niż jego wspólnik Sławomir Rybiński. Firma Best Łukaszuk-Rybiński sp.j. została uhonorowana statuetką Firma Roku. Na lokalnym rynku funkcjonuje od 30 lat.

– Powinniśmy być pewnie uznani za weterana roku, ale to bardzo miła nagroda – dodaje Ryszard Łukaszuk.

Dla dr. Jakuba Chojnowskigo, prowadzącego od 3 lat Gabinet Weterynaryjny w Michałowie, uhonorowanie statuetką Firma z Sercem było bardzo miłym zaskoczeniem.

– Samo dostrzeżenie i docenienie przez kapitułę naszej firmy było już bardzo miłym zaskoczeniem, tym bardziej, że wiąże się z nagrodą pieniężną. Słyszałem o nagrodzie, statuetce, splendorze, ale nie spodziewałem się, że się wiąże z nagrodą finansową. Bardzo miło mnie to zaskoczyło – dodaje.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali z rąk burmistrza Marka Nazarko, przewodniczącej Marii Ancipiuk i ubiegłorocznych laureatów statuetki, gratulacje i czeki na 20 tys. zł.

Skrzydła Przedsiębiorczości – nagrody dla najlepszych firm działających na terenie gminy przyznawane są w sześciu kategoriach: Firma Roku, Inwestor Roku, Pracodawca Jutra, Debiut Roku, Firma z Sercem oraz za całokształt działalności na terenie gminy Michałowo.

Tegoroczne Skrzydła Przedsiębiorczości:

  • Firma Roku – BEST Łukaszuk – Rybiński sp.j
  • Inwestor Roku – TMK PROJEKT s.c.
  • Pracodawca Jutra – SORBUS
  • Debiut Roku – LIMPIAR
  • Firma z Sercem – Gabinet Weterynaryjny Jakub Chojnowski
  • Całokształt Działalności – Dom Pomocy Społecznej w Garbarach

Red. PP, fot. mat. pras.

Komentarze