,

Podlascy przedsiębiorcy mierzyli się w ringu. Charytatywna gala Biznes Boxing zebrała 100 tys. zł

Uczestnicy gali Biznes Boxing w Białymstoku / Fot. mat. pras.

Kilka dni temu odbyła się pierwsza gala Biznes Boxing w Białymstoku, na której lokalni przedsiębiorcy walczyli w ringu. Między pojedynkami, dzięki licytacjom, zebrano na lokalną fundację Mali Wojownicy, zajmującą się pomocą dla wcześniaków, ponad 100 tys. zł.

– Ten wynik nie tylko jest największą naszą zbiórką od ponad roku, ale pozwala nam przekroczyć magiczną barierę ponad 4 milionów złotych zebranych na cele charytatywne, odkąd organizacja nasza powstała – mówi prezes i Założyciel Biznes Boxing Polska Julian Szumowski.

Podczas gali w Białymstoku łącznie odbyło się 15 walk, a atmosfera, jaką widownia stworzyła, wpłynęła nie tylko na zawodników, ale i na szerokie grono licytujących kibiców. Na aukcji były takie przedmioty, jak zdjęcie autorstwa Szymona Brodziaka, rękawice z podpisami Janka Błachowicza, Dariusza „Tigera” Michalczeskiego, Artura Szpilki, plakat z podpisem Andrzeja Gołoty, koszulka meczowa Pululu Jagiellonii Białystok z podpisami całej drużyny oraz wiele innych.

Julian Szumowski, prezes Biznes Boxing Polska, podkreśla:

– Gala w Białymstoku pokazała, jak wielka siła drzemie w pasjonującym się sportem i nacechowanym dobrocią biznesowym środowisku. Wysiłek zawodników w ringu jest wynagrodzony nie tylko wspaniałym dopingiem, ale i hojnością gości w trakcie licytacji.

Organizatorzy nie zamierzają na tym poprzestać. Kolejne gale, już wkrótce, odbędą się w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Opolu, Bielsko-Białej, Łodzi. Aby dołączyć do grona zawodników, można aplikować na stronie www.biznesboxing.pl.

Red. PP

Komentarze