Samochód z wyprzedaży ma jedną wielką zaletę. Na co zwrócić uwagę?

Przyjemnie jest kupić coś w lepszej cenie, niż inni. Jeśli cały rok wstrzymywaliście się z decyzją o zakupie nowego auta na potrzeby prywatne lub firmowe, nastał doskonały moment na zmianę decyzji. Odwiedźcie wybrany salon i przekonajcie się o ile mniej zapłacicie za upatrzony już jakiś czas temu model.

Wyprzedaże samochodów 2017 w Białymstoku

Mówi się, że samochód z wyprzedaży ma jedną zaletę: cenę. Zorientowani znajdą jeszcze jedną – nie mniejszą. Warto uświadomić sobie czym tak właściwie jest wyprzedaż aut. Otóż dealerzy wszystkich marek pozbywają się zalegających egzemplarzy. Z jakimi zwykle mamy do czynienia? Mówi się, że są to tzw.”golasy” z bardzo podstawowym wyposażeniem. Prawda jest „z goła” inna. Pod koniec roku dealerzy bardzo często nie wyprzedali najlepiej wyposażonych egzemplarzy. I tutaj mamy sporą przestrzeń do negocjacji i szansę na zakup dobrze wyposażonego egzemplarza w cenie „golasa”, którego nasi znajomi kupili kilka miesięcy wcześniej.

Nawet kilkadziesiąt tysięcy rabatu u białostockich dealerów

Aby sprawdzić wysokość rabatów, warto pofatygować się osobiście do salonu. Na miejscu spotkają się dwie osoby w bardzo korzystnej pozycji negocjacyjnej – jedna chce kupić samochód z rabatem, a druga może całkiem konkretny rabat zaoferować.

Tegoroczne rabaty na wyprzedaży w Volkswagenie sięgają kilkudziesięciu tysięcy złotych. To najlepszy moment w roku na negocjacje i zakup nowego auta w okazyjnej cenie. Widzimy zwiększony ruch. Widocznie wielu klientów czekało na tę chwilę i teraz głębiej sięgają do portfela. Co ciekawe, największym zainteresowaniem cieszą się dobrze wyposażone modele. – mówi w rozmowie z Przedsiebiorczepodlasie.pl Paweł Zubrycki z Sieńko i Syn – białostockiego dealera Volkswagena Jestem przekonany, że osoby, które zapoznają się z naszą ofertą wyprzedaży samochodów ex demo i po służbowych, znajdą coś dla siebie. – dodaje.

Oto kilka promocyjnych egzemplarzy w białostockim salonie Sieńko i Syn:

Auto firmowe na koniec roku

Decydując się na zakup auta z wyprzedaży warto wybrać tylko takie, które nie traci zbyt szybko na wartości. W innym przypadku rabat może okazać się pozorny.  Przypomnijmy, że od tego roku 50 procent wydatków na firmowe samochody można wrzucić w koszty prowadzenia działalności gospodarczej czyli odpisać sobie VAT. 100% odpisują Ci, którzy wykorzystują samochód wyłącznie w celach firmowych.

Artykuł partnerski

Komentarze