Jak stawiać pierwsze kroki w biznesie? Seminarium dla młodych przedsiębiorczych

DCIM100MEDIADJI_0034.JPG

Spotkanie z człowiekiem sukcesu, praktyczne porady i warsztaty – na to mogą liczyć uczestnicy konferencji „Dzień Dobry Biznes”. Odbędzie się ona 24 kwietnia 2018 r., w godz. 12-15.30, na Wydziale Ekonomii i Zarządzania UwB. Organizatorzy – Bank Gospodarstwa Krajowego, Uniwersytet w Białymstoku oraz Biuro Karier UwB – zapraszają zwłaszcza studentów i absolwentów, którzy prowadzą już firmę lub planują założyć działalność gospodarczą.

Dla nas najważniejsze jest, aby zachęcić młodych ludzi do przedsiębiorczości. Przekonać ich, że założenie firmy wcale nie jest skomplikowane, a przy uruchomieniu i prowadzeniu działalności można liczyć na wsparcie – mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier Uniwersytetu w Białymstoku.

Uczestnicy konferencji będą mogli spotkać się z przedsiębiorcą, który opowie o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Przedstawiciele BGK podpowiedzą, jak założyć własną firmę i jakie możliwości finansowe dają projekty wspierające przedsiębiorczość – „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”, „Przedsiębiorcze podlaskie” oraz „Wsparcie w starcie”.

W programie seminarium są też warsztaty: „Zmień hobby w biznes! Czyli jak przejść od zabawy do zarabiania pieniędzy! Zbuduj swój produkt od podstaw” oraz „Skuteczny networking w biznesie i personal branding”.

Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny, a na uczestników czekają certyfikaty. Aby się na nie zarejestrować trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Red. PP, fot. UwB

Komentarze