Venezia, Leksus, Domowe Mrożonki – nowe sklepy w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku

Wejście do sklepu Venezia / Foto: mat. pras.

Galeria Zielone Wzgórze, jedno z największych centrów handlowych w Białymstoku, którego właścicielem jest Carrefour Polska, poszerza swój portfel najemców. Do oferty tego obiektu dołączyły właśnie trzy nowe marki: Venezia, Leksus oraz Domowe Mrożonki. To część strategii rozwoju oferty galerii, której celem jest odpowiedź na zmieniające się oczekiwania mieszkańców miasta i jego okolic.

Od otwarcia w 2007 roku Galeria Zielone Wzgórze stale dąży do uatrakcyjniania swojej oferty najemców, dostosowując ją do profilu i oczekiwań lokalnych klientów. Znaczącym krokiem w tej strategii był przeprowadzony w 2017 roku gruntowny remodeling obiektu, połączony z procesem rekomercjalizacji, dzięki któremu w ofercie obiektu znalazło się 10 nowych marek, a wśród nich m.in. całodobowy klub fitness CityFit oraz centrum zabaw dla dzieci. Obecnie Galeria Zielone Wzgórze zajmuje powierzchnię najmu ponad 11 000 mkw. oraz oferuje możliwość zrobienia zakupów 54 sklepach i punktach handlowo-usługowych.

Otwarcie salonu Venezia to dobra wiadomość dla osób poszukujących stylowego obuwia, toreb oraz dodatków skórzanych. Oferowane produkty wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim designem oraz wyjątkową dbałością o detale, wpisując się w potrzeby zarówno kobiet, jak i mężczyzn poszukujących wysokiej jakości i klasy w modzie.

Miłośników biżuterii z pewnością ucieszy otwarcie salonu Leksus, który oferuje wyroby ze złota, srebra i innych metali szlachetnych, a także zegarki i akcesoria. Leksus, jako marka coraz popularniejsza na lokalnym rynku, wpisuje się w preferencje klientów szukających wyrafinowanych dodatków do swojej garderoby.

Natomiast sklep Domowe Mrożonki, zlokalizowany obok hipermarketu Carrefour, zaprasza po wyroby garmażeryjne własnej produkcji. Bogata oferta, obejmująca produkty mączne, mięsne, zupy, a także dania charakterystyczne dla kuchni gruzińskiej, ukraińskiej i włoskiej, to gwarancja wysokiej jakości i smaku.

Galeria Zielone Wzgórze mieści się przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku i jest otwarta od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 – 21.00, a w niedziele handlowe, w godz. 10.00 – 20.00. Poza hipermarketem Carrefour na klientów czekają tu sklepy znanych marek, punkty gastronomiczne, sala zabaw dla dzieci Krokospoko czy duży klub fitness sieci CityFit (24/7). Samochód klienci zaparkują na jednym z ponad 1000 miejsc parkingowych.

Red. PP

Komentarze