Bliźniaczki Laskowskie z Podlasia – modelki, katoliczki, znane blogerki

ania ewa laskowska
Bliźniaczki Laskowskie, fot. Sylwester Kwiecień, http://blizniaczki-laskowskie.blogspot.com/

Bliźniaczki Laskowskie mogą być wielkim odkryciem modowej blogosfery 2015. Są młode, piękne, mają ciekawy styla do tego wiele dzieli je od stereotypu modowej blogerki.

Skromne i pracowite. Na blogu, który odwiedziło już  ponad 60 tysięcy ludzi, zobaczycie je w ubraniach topowych marek i sieciówek. Jako pasjonatki krawiectwa wiele elementów garderoby szyją same. Przedstawiamy Wam niezwykłe siostry z Podlasia – Ewę i Anię Laskowskie.

Przedsiębiorcze siostry

Przedsiębiorczość na przedsiebiorczepodlasie.pl rozumiana jest jako życiowa aktywność, poszukiwanie, otwarcie na ludzi i ich pomysły. Choć bliżniaczki Laskowskie prowadzą bloga zaledwie od kilku miesięcy, ich fanpage ma już 4 tysiące fanów. Każdy wpis to nie tylko opowieść o tym jak się ubrać. Mam wrażenie, że każdym swoim artykułem chcą pokazać świat lepszym, ciekawszym, nieco bardziej barwnym niż go na co dzień widzimy. Mają marzenia i realizują je na miarę swoich możliwości. Każda sesja to poszukiwanie ciekawego planu, praca z fotografem, obróbka fotografii, tworzenie tekstów, współpraca z markami odzieżowymi. Wreszcie stylizacje, które wymagają od nich kreatywności i wiedzy o modzie.

Blogerka katoliczka

Religijność to aspekt, który najbardziej mnie w nich intryguje. Nie ukrywam, że pozowanie przed aparatem i zaangażowanie w życie Kościoła nie jest dla mnie oczywiste. Nie było, do czasu kiedy je poznałem. Obie są „chodzącą dobrocią”. Po prostu nie da się ich nie lubić. Jednak, gdy stają przed aparatem, zmieniają się nie do poznania. Z ich twarzy znika młodzieńczy uśmiech. Do każdego etapu sesji podchodzą poważnie. No i jak wyglądają!

Bliźniaczki Laskowskie, fot. Sylwester Kwiecień, http://blizniaczki-laskowskie.blogspot.com/

Niedzielna wizyta w kościele to dla nich coś oczywistego. Angażują się w życie swoich parafii i kościelnych organizacji. O Bogu mówią jak o swoim przyjacielu, kimś bardzo ważnym w ich życiu.  W rozmowie zawsze bronią chrześcijańskich wartości, choć ciężko uznać je za konserwatywne.

Modelki jedyne w swoim rodzaju

Znakiem rozpoznawczym bliźniaczek jest nie tylko uroda. Obie są niebywale charakterystyczne – ich sposób mówienia, śmiech, rozmowa. Namiastkę możecie obejrzeć na tym filmie poniżej. Zapraszamy na ich blog blizniaczki-laskowskie.blogspot.com

 

Komentarze